Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
240 995 zł
Umowa zawarta
29 lipca 2026
Okres realizacji
100 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 240 995 zł – 476 451 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji Wykonawcy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wymiana okien w Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej Nr 1 Dom Dziecka w Bąkowie – Etap II

Zamawiający Powiat Świecki - Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 1 "Dom Dziecka" w Bąkowie (Bąkowo, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Wymiana okien w Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej Nr 1 Dom Dziecka w Bąkowie – Etap II”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Ogólnobudowlany Stolarstwo Eksport-Import Dariusz Nowak. Wartość umowy: 240 995 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
240 995 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 czerwca 2026

    Termin ofert: 26 czerwca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 lipca 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Ogólnobudowlany Stolarstwo Eksport-Import Dariusz Nowak (Leszno), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 240 994,77 zł (umowę zawarto 29 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 240 994,77 zł do 476 451,15 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 100 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Świecki - Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 1 "Dom Dziecka" w Bąkowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000238397

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

brak

1.5.2.)Miejscowość

Bąkowo

1.5.3.)Kod pocztowy

86-160

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL618 - Świecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@bakowo.csw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dd-bakowo1.rbip.mojregion.info/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/csw/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wymiana okien w Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej Nr 1
Dom Dziecka w Bąkowie – Etap II

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5a680975-7dd1-4809-89ce-d4ecb14425bd

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00371842

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00208635/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Wymiana okien w Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej Nr 1 Dom Dziecka w Bąkowie - Etap II

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00283282

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

C.261.1.2026.VA

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Wymiana okien w Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej Nr 1 Dom Dziecka w Bąkowie – Etap II”. Budynek wchodzi w skład założenia dworsko – parkowego – wpisanego do rejestru zabytków księga A/1323/1-5 (działka nr 65/3 w miejscowości Bąkowo 37, 86-160 Warlubie).

Zakres prac niniejszego postępowania określa szczegółowo przedmiar robót. Prace będą polegały na wymianie istniejącej stolarki okiennej drewnianej na nową dostosowaną kolorystycznie i technicznie do już wymienionej w latach poprzednich, uzupełnieniu tynków wewnętrznych i zewnętrznych do stanu istniejącego wraz z malowaniem.

Przed przystąpieniem do prac Wykonawca zobowiązany będzie do dokładnego zinwentaryzowania okien we wskazanych pomieszczeniach oraz na ich wzór wykonania nowych okien.

Dla pozostałych rodzajów okien do obowiązków Wykonawcy będzie należało wykonanie okien wzorcowych dla każdego typu i uzyskanie akceptacji wojewódzkiego konserwatora zabytków.

W części reprezentacyjnej dworu należy zastosować okucia odtwarzające historyczną formę, w pozostałych pomieszczeniach dopuszcza się okucia systemowe.

4.5.3.)Główny kod CPV

44221100-6 - Okna

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45422100-2 - Stolarka drewniana

45421132-8 - Instalowanie okien

45262522-6 - Roboty murarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

240994,77 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

476451,15 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

240994,77 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Ogólnobudowlany Stolarstwo Eksport-Import Dariusz Nowak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6971141806

7.3.3)Ulica

Mielżyńskich

7.3.4)Miejscowość

Leszno

7.3.5)Kod pocztowy

64-100

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

240994,77 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

100 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Świecki - Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 1 "Dom Dziecka" w Bąkowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bąkowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 240 995 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44221100-6 (Okna). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Ogólnobudowlany Stolarstwo Eksport-Import Dariusz Nowak (Leszno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.