Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Rozwój usług cyfrowych w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu, w celu przyspieszenia procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej (Kędzierzyn-Koźle, Opolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Rozwój usług cyfrowych w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 674 758 zł
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

10 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000314661

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. 24 Kwietnia 5

1.4.2.)Miejscowość

Kędzierzyn-Koźle

1.4.3.)Kod pocztowy

47-200

1.4.4.)Województwo

opolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@e-szpital.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.e-szpital.eu/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fa4440c3-de7c-4512-a533-ffa66f4abf2e

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00369963

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/S 222-762946

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącego elementem Inwestycji „Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Rozwój usług cyfrowych w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu, w celu przyspieszenia procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 15 – Przeprowadzenie audytu końcowego – zgodnie z załącznikiem 2/15 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

72222300-0 - Usługi w zakresie technologii informacji

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia

15 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

CBI24 Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7123479156

4.3.3.)Ulica

ul. Puławska 4d/10,

4.3.4.)Miejscowość

Lublin

4.3.5.)Kod pocztowy

20-046

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

25500 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/S 43-148063

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

umowa została zawarta w dniu 29.06.26 r., a określony w niej pierwotny termin realizacji przedmiotu zamówienia został wyznaczony na dzień 15.05.26 r., dochowanie pierwotnego terminu umownego było obiektywnie niemożliwe już w momencie jej zawierania.
Powyższy stan rzeczy stanowi oczywistą okoliczność niezależną od Wykonawcy, której przy zachowaniu należytej staranności nie był on w stanie uniknąć ani przewidzieć na etapie składania oferty. Bezpośrednią przyczyną przesunięcia procesu kontraktacji oraz niemożliwości wcześniejszego przystąpienia do prac jest fakt, że przeprowadzenie audytu końcowego możliwe jest wyłącznie po zakończeniu i rozliczeniu innych zadań wynikających z (KPO).
Opóźnienie w realizacji tych zadań poprzedzających, leżących po stronie projektów powiązanych, uniemożliwiło terminowe zawarcie umowy i realizację audytu w pierwotnym terminie.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

celem umożliwienia faktycznego
wykonania zamówienia oraz zapewnienia rzetelności prac audytowych, zachodzi konieczność dostosowania terminu i
określenia go na 15 dni od dnia zawarcia umowy.

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Konieczność wprowadzenia zmian do Umowy wynika z obiektywnych okoliczności, których nie można było przewidzieć w momencie jej zawierania. Z uwagi na brak możliwości pozyskania przez Wykonawcę w pierwotnym terminie wszystkich dokumentów potwierdzających wykonanie inwestycji realizowanych w ramach projektu KPO D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia”, przeprowadzenie audytu w dotychczasowym terminie uniemożliwiłoby rzetelną i kompleksową ocenę wdrożonych rozwiązań oraz osiągniętych rezultatów

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Termin realizacji całości zamówienia - 15 dni od daty przekazania kompletu wymaganych dokumentów

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

25500 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72222300-0Usługi w zakresie technologii infor…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
674 758 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
180 708 zł1 198 884 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 018 176 zł
Źródło próbki
CPV 72222· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
180 708 zł
Mediana
674 758 zł
Górny kwartyl
1 198 884 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kędzierzyn-Koźle.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72222300-0 (Usługi w zakresie technologii informacji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.