AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługa IT polegająca na opracowaniu, wdrożeniu i uruchomieniu w chmurze obliczeniowej cyfrowego instrumentu badawczego dla projektu IMAGEUP

Zamawiający Instytut Geodezji i Kartografii (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Usługa IT polegająca na opracowaniu, wdrożeniu i uruchomieniu w chmurze obliczeniowej…”. Termin składania ofert upływa 16 września 2026, 12:00. Planowany budżet: 508 851 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Instytut Geodezji i KartografiiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 3 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
508 851 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
16 września 2026, 12:00
9d 22h
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena50%Deklaracja realizacji wymagań zakresu rozszerzonego15%Deklarowany pakiet godzin do dyspozycji Zamawiającego5%Koncepcja Realizacji Zamówienia30%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    03 września 2026

    Termin ofert: 16 września 2026 12:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 16 września 2026 roku o godzinie 12:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 50%, Deklaracja realizacji wymagań zakresu rozszerzonego 15%, Deklarowany pakiet godzin do dyspozycji Zamawiającego 5%, Koncepcja Realizacji Zamówienia 30%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Usługa IT polegająca na opracowaniu, wdrożeniu i uruchomieniu w chmurze obliczeniowej cyfrowego instrumentu badawczego dla projektu IMAGEUP.

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 5

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 508 851,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail