Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
178 148 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Botwinka 100 kg, Brokuły 500 kg ,Cebula zielona 2000 szt, Czosnek 45 kg, Fasola Jaś karłowy240 kg, Groch łuskany140 kg… Szczegóły zamówienia w zał. nr 3.1 do SWZ
    Wartość umowy
    108 749 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Ziemniaki 22000 kg, Marchewka 3700 kg , Pietruszka korzeń 500 kg, Cebula 700 kg ,Cebula czerwona 100 kg... Szczegóły zamówienia w zał. nr 3.2 do SWZ
    Wartość umowy
    32 162 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Banany 1000 kg, Clementynka/mandarynka 1180 kg , Cytryny 460 kg , Grapefruit 420 kg , Kiwi 3600 szt, Pomarańcze 450 kg... Szczegóły zamówienia w zał. nr 3.3 do SWZ
    Wartość umowy
    37 238 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności20%Termin realizacji składanych zamówień15%Minimalna wartość dostawy5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy warzyw, ziemniaków, owoców cytrusowych.

Zamawiający "uzdrowisko Rabka" S.A. (Rabka-Zdrój, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy warzyw, ziemniaków, owoców cytrusowych”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 178 148 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: "uzdrowisko Rabka" S.A.Rabka-Zdrój, Małopolskie (powiat Nowotarski →)opublikowano 30 lipca 2026
Łączna wartość umów
178 148 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 czerwca 2026

    Termin ofert: 1 lipca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    30 lipca 2026

    3 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: F.H.U. POLWID Paweł Pawlik (części 1, 3); P.P.H.U. „ZZ” Sp.J. Czoch, Zbigniew, Bałuszyński Zdzisław (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 178 148,46 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

"UZDROWISKO RABKA" SPÓŁKA AKCYJNA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491971074

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Orkana 49

1.5.2.)Miejscowość

Rabka-Zdrój

1.5.3.)Kod pocztowy

34-700

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@uzdrowisko-rabka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uzdrowisko-rabka.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dff4108b-d7b2-439f-93e1-ef1b28e8b2c1

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka Akcyjna z udziałem Skarbu Państwa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawy warzyw, ziemniaków, owoców cytrusowych.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dff4108b-d7b2-439f-93e1-ef1b28e8b2c1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00369759

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00033063/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.10 Dostawy warzyw,ziemników, owoców cytrusowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00304259

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.12.TP.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

część nr1
Botwinka 100 kg, Brokuły 500 kg ,Cebula zielona 2000 szt, Czosnek 45 kg, Fasola Jaś karłowy240 kg, Groch łuskany140 kg…
Szczegóły zamówienia w zał. nr 3.1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

03221000-6 - Warzywa

4.5.5.)Wartość części

217478,54 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

część nr 2
Ziemniaki 22000 kg, Marchewka 3700 kg , Pietruszka korzeń 500 kg, Cebula 700 kg ,Cebula
czerwona 100 kg...
Szczegóły zamówienia w zał. nr 3.2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

03212100-1 - Ziemniaki

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03221112-4 - Marchew

03221100-7 - Warzywa korzeniowe i bulwiaste

4.5.5.)Wartość części

39724,13 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

część nr 3
Banany 1000 kg, Clementynka/mandarynka 1180 kg , Cytryny 460 kg , Grapefruit 420 kg ,
Kiwi 3600 szt, Pomarańcze 450 kg...
Szczegóły zamówienia w zał. nr 3.3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

03222200-5 - Owoce cytrusowe

4.5.5.)Wartość części

57046,55 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

108748,71 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

146506,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

108748,71 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

F.H.U. POLWID Paweł Pawlik

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7340028320

7.3.3)Ulica

ul.Dojazdowa 6A

7.3.4)Miejscowość

33-300 Nowy Sącz

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

108748,71 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-07-15 do 2026-09-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

32161,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39354,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

32161,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.H.U. „ZZ” Sp.J. Czoch, Zbigniew, Bałuszyński Zdzisław

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7342830085

7.3.3)Ulica

ul.Kilińskiego 58

7.3.4)Miejscowość

33-300 Nowy Sącz

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

32161,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-07-15 do 2026-09-30

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

37238,25 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

57802,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

37238,25 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

F.H.U. POLWID Paweł Pawlik

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7340028320

7.3.3)Ulica

ul.Dojazdowa 6A

7.3.4)Miejscowość

33-300 Nowy Sącz,

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

37238,25 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-07-15 do 2026-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

03221000-6Warzywa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
216 140 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
66 861 zł469 019 zł
Rozstęp międzykwartylowy
402 158 zł
Źródło próbki
CPV 03221· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
66 861 zł
Mediana
216 140 zł
Górny kwartyl
469 019 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"uzdrowisko Rabka" S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rabka-Zdrój.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 178 148 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03221000-6 (Warzywa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: F.H.U. POLWID Paweł Pawlik (33-300 Nowy Sącz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.