Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
231 024 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1proszek do prania (do bieli i koloru) np. Bryza:- 608 kg, płyn do czyszczenia np.Cleanux: 3 L , plyn czyszcząco-dezynfekujący do mycia toalet np. Domestos: 300 L , plyn do podłóg np.Flor:2272 L……. Szczegóły zamówienia w zał. nr 3.1. do SWZ
    Wartość umowy
    131 293 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Papier toaletowy np. jumbo big roll 1 warstwowy-6000 szt, Papier toaletowy np. MAXI-PAPJumbo-4270 szt. Papier toaletowy np. MAXI-PAP „Szafirek” 2 warstwowy-20160 szt, Ręcznik papierowy np.FOXY min 90 listków, 2-warstwowy, biały, celuloza 10
    Wartość umowy
    99 731 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności20%Termin realozacji składanych zamówień15%Minimalna wartość dostwy jednorazowej5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy środków czystości

Zamawiający "uzdrowisko Rabka" S.A. (Rabka-Zdrój, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy środków czystości”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 231 024 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: "uzdrowisko Rabka" S.A.Rabka-Zdrój, Małopolskie (powiat Nowotarski →)opublikowano 1 września 2026
Łączna wartość umów
231 024 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PGD POLSKA sp. z o.o (część 1); F.H. PRIMA (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 231 024,41 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

"UZDROWISKO RABKA" SPÓŁKA AKCYJNA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491971074

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Orkana 49

1.5.2.)Miejscowość

Rabka-Zdrój

1.5.3.)Kod pocztowy

34-700

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@uzdrowisko-rabka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uzdrowisko-rabka.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-22db66a2-75fb-4ba8-8fc3-02ce5c932911

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka Akcyjna z udziałem Skarbu Państwa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawy środków czystości

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-22db66a2-75fb-4ba8-8fc3-02ce5c932911

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416669

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00033063/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.8 Dostawy środków czystości

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00317984

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 3 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP14.TP.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

proszek do prania (do bieli i koloru) np. Bryza:- 608 kg, płyn do czyszczenia np.Cleanux: 3 L , plyn czyszcząco-dezynfekujący do mycia toalet np. Domestos: 300 L , plyn do podłóg np.Flor:2272 L…….
Szczegóły zamówienia w zał. nr 3.1. do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

4.5.5.)Wartość części

116553,82 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Papier toaletowy np. jumbo big roll 1 warstwowy-6000 szt, Papier toaletowy np. MAXI-PAPJumbo-4270 szt. Papier toaletowy np. MAXI-PAP „Szafirek” 2 warstwowy-20160 szt, Ręcznik papierowy np.FOXY min 90 listków, 2-warstwowy, biały, celuloza 100% - szt 4110...
Szczegóły zamówienia w zał. nr 3.2. do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33761000-2 - Papier toaletowy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety

4.5.5.)Wartość części

106797,68 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

131293,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

156698,34 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

131293,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PGD POLSKA sp. z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7792272047

7.3.4)Miejscowość

ul.Sycowska 40, 60-003 Poznań

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

131293,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-05 do 2027-06-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

99731,11 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

162504,81 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

99731,11 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

F.H. PRIMA,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6793313552

7.3.4)Miejscowość

ul.Półłanki 31G, 30-740 Kraków

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

99731,11 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-05 do 2027-06-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39830000-9Środki czyszczące
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"uzdrowisko Rabka" S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rabka-Zdrój.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 231 024 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39830000-9 (Środki czyszczące). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PGD POLSKA sp. z o.o (ul.Sycowska 40, 60-003 Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.