Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
261 451 zł
Umowa zawarta
15 lipca 2026
Okres realizacji
do 12 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 261 451 zł – 356 804 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe osoby koordynującej kampanię40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przeprowadzenie kampanii świadomościowej dotyczącej wdrażania EFS+ w województwie opolskim

Zamawiający Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przeprowadzenie kampanii świadomościowej dotyczącej wdrażania EFS+ w województwie opolskim”, wybierając ofertę wykonawcy Euvic Media Sp. z o.o. Wartość umowy: 261 451 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Wojewódzki Urząd Pracy w OpoluOpole, Opolskieopublikowano 30 lipca 2026
Wartość umowy
261 451 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Euvic Media Sp. z o.o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 261 450,65 zł (umowę zawarto 15 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 261 450,65 zł do 356 803,94 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 12 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W OPOLU

1.3.)Oddział zamawiającego

Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531655508

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Głogowska 25C

1.5.2.)Miejscowość

Opole

1.5.3.)Kod pocztowy

45-315

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.7.)Numer telefonu

774416701

1.5.8.)Numer faksu

774416702

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wup@wup.opole.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wupopole.praca.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/wup_opole

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przeprowadzenie kampanii świadomościowej dotyczącej wdrażania EFS+ w województwie opolskim

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-54a33a8a-4ba1-4536-a4ae-7eb830b858c7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00369219

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00039540/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.9 Kampania świadomościowa

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projektu pn. Plan Działań Pomocy Technicznej Instytucji Pośredniczącej FEO 2021-2027 - Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu na rok 2026 – EFRR.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00284131

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

NO.3317.17.2026.PW

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

332003,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kampanii świadomościowej dot. wdrażania EFS+ w województwie opolskim w ramach projektu pn. "Plan Działań Pomocy Technicznej Instytucji Pośredniczącej FEO 2021-2027 - Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu na rok 2026 – EFRR."
2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy.
3. Wymagane jest wskazanie w formularzu ofertowym (zał. nr 1 do SWZ) 1 osoby koordynującej kampanię do realizacji przedmiotu zamówienia. Wskazanie przez Wykonawcę więcej niż 1 osoby koordynującej kampanię będzie traktowane jako niezgodność oferty z wymaganiami SWZ i będzie skutkować odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
4. W przypadku niewskazania imienia i nazwiska osoby koordynującej kampanię oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp jako niezgodna z SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79341000-6 - Usługi reklamowe

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

261450,65 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

356803,94 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

261450,65 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Euvic Media Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5272702552

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Przygotowanie kreacji oraz produkcji i dostosowania materiałów fotograficznych, filmowych i reklamowych, w tym spotów wideo, rolek do mediów społecznościowych, banerów, billboardów, plakatów citylight oraz materiałów na skrytki odbiorcze.

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

261450,65 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-12

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79341400-0Usługi prowadzenia kampanii reklamo…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
233 745 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
143 525 zł566 639 zł
Rozstęp międzykwartylowy
423 114 zł
Źródło próbki
CPV 79341400· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
143 525 zł
Mediana
233 745 zł
Górny kwartyl
566 639 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 261 451 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79341400-0 (Usługi prowadzenia kampanii reklamowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Euvic Media Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.