Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Transformacja cyfrowa Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Lesku poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lesku (Lesko, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Transformacja cyfrowa Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Lesku poprzez…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 504 686 zł
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lesku

1.2.)Oddział zamawiającego

SP ZOZ Lesko

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370445072

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kochanowskiego 2

1.4.2.)Miejscowość

Lesko

1.4.3.)Kod pocztowy

38-600

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

spzoz@spzozlesko.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://spzozlesko.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4cd56d42-6227-468f-9e70-69f40e6ec8dc

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00367523

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-29

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/S 51-175676

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Transformacja cyfrowa Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Lesku poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia - KPOD.07.03-IP.10-0392/25

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Transformacja cyfrowa Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Lesku poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
• Część 5 – Rozbudowa i modernizacja posiadanego systemu do digitalizacji dokumentacji medycznej wytworzonej w postaci papierowej celem przesłania do EDM
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2.5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-25

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-05-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

DKS Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5832790417

4.3.3.)Ulica

ul. Energetyczna 15

4.3.4.)Miejscowość

Kowale

4.3.5.)Kod pocztowy

80-180

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

75768,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/S 121-439796

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-26

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana została dokonana na podstawie §12 ust. 1 pkt 1 lit. d Umowy zgodnie z którym z uwagi na fakt, że realizacja części funkcjonalności objętych umową pozostaje uzależniona od dostępności oraz gotowości technologicznej usług i środowisk centralnych udostępnianych przez Centrum e-Zdrowia, Zamawiający dopuścił możliwość zmiany terminu realizacji umowy, na wniosek Wykonawcy, w sytuacji gdy Ministerstwo Zdrowia przedłuży termin realizacji i rozliczenia inwestycji, jednakże nie dłużej niż do dnia 15 lipca 2026 roku i pod warunkiem uzyskania zgody instytucji finansującej projekt. Wykonawca złożył stosowny wniosek pismem z dnia 25 maja 2026 roku.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Strony zmieniły §2 ust. 1 Umowy, który otrzymał brzmienie „Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu Umowy w terminie do dnia 30.06.2026r.”

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

75768,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
504 686 zł
Próbka: 172 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
251 774 zł1 521 140 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 269 366 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
251 774 zł
Mediana
504 686 zł
Górny kwartyl
1 521 140 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lesku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lesko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.