Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa sprzętu medycznego

Zamawiający Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. (Ruda Śląska, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu medycznego”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.Ruda Śląska, Śląskieopublikowano 29 lipca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 457 762 zł
Konkurencyjność
~5,5 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SZPITAL MIEJSKI W RUDZIE ŚLĄSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.2.)Oddział zamawiającego

Dział Zamówień Publicznych

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 241468653

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Wincentego Lipa 2

1.4.2.)Miejscowość

Ruda Śląska

1.4.3.)Kod pocztowy

41-703

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.4.7.)Numer telefonu

032 779 59 07

1.4.8.)Numer faksu

032 779 59 17

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zampub@szpitalruda.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip2.szpitalruda.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4a50603b-1f73-4dd2-b47d-3e929e12c785

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00366865

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-29

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00253074

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu medycznego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 6 – Morcerator z wyposażeniem
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ/UMOWY, w załączniku nr 2e do SWZ/UMOWY oraz w załączniku nr 5 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

33162000-3 - Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

70 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

BOWA International Sp. z o.o., Sp. k.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7773104679

4.3.3.)Ulica

Złotkowo, ul. Obornicka 10

4.3.4.)Miejscowość

Suchy Las

4.3.5.)Kod pocztowy

62-002

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

53176,28 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00342713/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-20

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

53176,28 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33162000-3Urządzenia i przyrządy używane na s…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
457 762 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
239 127 zł958 434 zł
Rozstęp międzykwartylowy
719 306 zł
Źródło próbki
CPV 33162· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
239 127 zł
Mediana
457 762 zł
Górny kwartyl
958 434 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ruda Śląska.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33162000-3 (Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.