Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawy: staplerów okrężnych, ładunków do staplerów, instrumentów do zakładania szwu kapciuchowego, aparatury do operacji laparoskopowych

Zamawiający Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie (Tarnów, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawy: staplerów okrężnych, ładunków do staplerów, instrumentów do zakładania szwu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 457 762 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000313408

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Szpitalna 13

1.4.2.)Miejscowość

Tarnów

1.4.3.)Kod pocztowy

33-100

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.4.7.)Numer telefonu

14 631 03 41

1.4.8.)Numer faksu

14 631 03 37

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@ssz.tar.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ssz.tar.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7bdc2433-99ed-49a5-a513-cf71361a55b2

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00366058

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00299721

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawy: staplerów okrężnych, ładunków do staplerów, instrumentów do zakładania szwu kapciuchowego, aparatury do operacji laparoskopowych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet Nr 2 - Osprzęt do aparatury do operacji laparoskopowych firmy Storz . Dostawy osprzętu do aparatury do operacji laparoskopowych firmy Storz w ilości i o parametrach określonych w poz.1-10 w Załączniku Nr 1 do SWZ - Formularzu cenowym.

3.9.)Główny kod CPV

33162200-5 - Przyrządy używane na salach operacyjnych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

KARL STORZ Polska sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

243706097

4.3.3.)Ulica

ul. Hołubcowa 123

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-854

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

15643,57 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00372542/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-21

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

14744,46 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33162200-5Przyrządy używane na salach operacy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
457 762 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
239 127 zł958 434 zł
Rozstęp międzykwartylowy
719 306 zł
Źródło próbki
CPV 33162· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
239 127 zł
Mediana
457 762 zł
Górny kwartyl
958 434 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33162200-5 (Przyrządy używane na salach operacyjnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.