Usługa polegająca na przeprowadzeniu zajęć dla uczniów w ramach projektu „Podniesienie kompetencji edukacyjnych nauczycieli i uczniów szkół gminy Nowe”,
Zamawiający Samorządowa Administracja Placówek Oświatowych w Nowem (Nowe, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługa polegająca na przeprowadzeniu zajęć dla uczniów w ramach projektu Podniesienie…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 105 332 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=267, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Wynik: wybrano wykonawcę
06 marca 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
17 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
27 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
27 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
27 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
27 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
27 lipca 2026
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | SAMORZĄDOWA ADMINISTRACJA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W NOWEM |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 001112669 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Myśliwska 2 lokal B |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Nowe |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 86-170 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL618 - Świecki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | saponowe@o2.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://saponowe.naszaplacowka.pl/bip/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-0af1044e-83b1-4a09-bb10-4a464e414236 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00363701 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-07-27 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00148489 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Podniesienie kompetencji edukacyjnych nauczycieli i uczniów szkół gminy Nowe |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Usługa polegająca na przeprowadzeniu zajęć dla uczniów w ramach projektu „Podniesienie kompetencji edukacyjnych nauczycieli i uczniów szkół gminy Nowe”, |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zajęcia rozwijające kompetencje i umiejętności społeczne |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-04-01 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2026-06-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Pomorska Akademia Nauki i Rozwoju Sp. z o.o |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5922291416 |
| 4.3.3.) | Ulica | Główna 91 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kolincz |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 83-211 |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 86400 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00143432/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 86400 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.