Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

”Dostawa w roku szkolnym 2025/2026 artykułów żywnościowych do Szkół Gminy Masłów na okres 12 miesięcy”

Zamawiający Centrum Usług Wspólnych Gminy Masłów (Wola Kopcowa, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa w roku szkolnym 2025/2026 artykułów żywnościowych do Szkół Gminy Masłów na okres…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,7 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

11 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Centrum Usług Wspólnych Gminy Masłów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 366075589

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Świętokrzyska

1.4.2.)Miejscowość

Wola Kopcowa

1.4.3.)Kod pocztowy

26-001

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

cuw.zamowienia@maslow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.cuw.maslow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-59e7e818-6ef0-4ac5-9e36-7d7148ccdc48

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00360311

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00236068

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

”Dostawa w roku szkolnym 2025/2026 artykułów żywnościowych do Szkół Gminy Masłów na okres 12 miesięcy”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część VIII – Dostawa mrożonek warzywnych, potraw mrożonych

3.9.)Główny kod CPV

15331170-9 - Warzywa mrożone

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-07-01 do 2026-06-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PPUH „Pingwinek” Justyna Świercz

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6572716168

4.3.3.)Ulica

Domaszowska 94

4.3.4.)Miejscowość

Kielce

4.3.5.)Kod pocztowy

25-320

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

25280,38 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00299089/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

27759,02 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Umowa zrealizowana

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Usług Wspólnych Gminy Masłów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wola Kopcowa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15331170-9 (Warzywa mrożone). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.