Sukcesywne dostawy jaj dla wybranych jednostek na rok 2025
Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie (Lublin, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywne dostawy jaj dla wybranych jednostek na rok 2025”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 242 137 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=94, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Wynik: wybrano wykonawcę
25 września 2025
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 marca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
19 marca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 kwietnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
17 lipca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
21 lipca 2026
1 wykonawca - Wykonanie umowy
21 lipca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 lipca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. ADAMA MICKIEWICZA W LUBLINIE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000214936 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Hiacyntowa 69 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Lublin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 20-143 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL814 - Lubelski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 81 747 10 43 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | poczta@sp4.lublin.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://sp4.lublin.eu/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-d25467f2-be5a-4bd4-ae1c-ef659e38239d |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00354149 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-07-21 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Nie |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Sukcesywne dostawy jaj dla wybranych jednostek na rok 2025 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Sukcesywne dostawy jaj |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 03142500-3 - Jaja |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-08-28 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2025-09-01 do 2025-12-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Wiki Sp. j. J. Wikira, A. Wikira |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP: 946-10-71-994 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Biernata z Lublina 31 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Lublin |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 20-465 |
| 4.3.6.) | Województwo | lubelskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 2394 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00442789/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Dokonano zmiany terminu płatności za dostawy z 14 dni na 30 dni |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Przedmiot umowy nie uległ zmianie. Wskazana zmiana nie pociągała za sobą zmiany wartości umowy. |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 2378,04 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.