Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Kompleksowa usługa organizacji wydarzenia plenerowego w Tarnowie: Organizacja trzydniowej imprezy pn. „Jarmark Galicyjski” w dniach 26.06.-28.06.2026 r.

Zamawiający Tarnowskie Centrum Informacji w Tarnowie (Tarnów, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Kompleksowa usługa organizacji wydarzenia plenerowego w Tarnowie: Organizacja trzydniowej…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Tarnowskie Centrum Informacji w TarnowieTarnów, Małopolskieopublikowano 20 lipca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 205 417 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

TARNOWSKIE CENTRUM INFORMACJI W TARNOWIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851753901

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

RYNEK 7

1.4.2.)Miejscowość

Tarnów

1.4.3.)Kod pocztowy

33-100

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetarg@it.tarnow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.it.tarnow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-925816a6-7684-41d9-a509-eb19a0bf8c37

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00352162

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-20

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00262362

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Kompleksowa usługa organizacji wydarzenia plenerowego w Tarnowie: Organizacja trzydniowej imprezy pn. „Jarmark Galicyjski” w dniach 26.06.-28.06.2026 r.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Organizacja trzydniowej imprezy pn. „Jarmark Galicyjski” w dniach 26.06.-28.06.2026 r.

3.9.)Główny kod CPV

79952100-3 - Usługi w zakresie organizacji imprez kulturalnych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2026-06-26 do 2026-06-28

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

EVENT TECHNOLOGY MARCIN WOJCIESZKO

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8681922844

4.3.3.)Ulica

Zygmunta Krasińskiego 3

4.3.4.)Miejscowość

Bochnia

4.3.5.)Kod pocztowy

32-700

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

73677,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00307207/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-06

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

73677,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79952100-3Usługi w zakresie organizacji impre…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
205 417 zł
Próbka: 79 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
87 852 zł460 042 zł
Rozstęp międzykwartylowy
372 191 zł
Źródło próbki
CPV 79952· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
87 852 zł
Mediana
205 417 zł
Górny kwartyl
460 042 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Tarnowskie Centrum Informacji w Tarnowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79952100-3 (Usługi w zakresie organizacji imprez kulturalnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.