ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa drogi gminnej w ulicy Szymanowskiego w Kobyłce

Zamawiający Miasto Kobyłka (Kobyłka, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Przebudowa drogi gminnej w ulicy Szymanowskiego w Kobyłce”. Termin składania ofert minął 4 sierpnia 2026, 12:00. Wadium: 2000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto KobyłkaKobyłka, Mazowieckie (powiat Wołomiński →)opublikowano 20 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 720 337 zł
Wadium
2000 zł
Termin składania ofert
4 sierpnia 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    20 lipca 2026

    Termin ofert: 4 sierpnia 2026 12:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    04 września 2026

    3 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

+ SWZPodsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej w ulicy Szymanowskiego w Kobyłce na dwóch odcinkach, polegająca na wymianie nawierzchni asfaltowej jezdni.

  • 2

    ZakresWykaz robót budowlanych służy potwierdzeniu spełniania warunku z Rozdziału VIII ust. 2 pkt 4 lit. a) SWZ, czyli wykonania co najmniej jednej roboty budowlanej w zakresie budowy, przebudowy, rozbudowy drogi albo remontu związanego z wymianą istniejącej nawierzchni.

    Źródło: Załącznik nr 8 do SWZ - wykaz robót budowlanych
  • 3

    ZakresZakres robót obejmuje frezowanie istniejącej nawierzchni jezdni, rozbiórkę istniejącego progu zwalniającego, ewentualną regulację kratek deszczowych i studni, budowę nowego progu zwalniającego, wykonanie nakładki asfaltowej oraz uporządkowanie terenu.

    Źródło: Załącznik nr 6 do SWZ - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
  • 4

    TerminWykonawca ma wykonać przebudowę drogi gminnej w ulicy Szymanowskiego w Kobyłce na odcinkach od ul. Jezuickiej do ul. Zagańczyka oraz od ul. Serwituckiej do ul. Moniuszki; termin realizacji wynosi 2 miesiące od dnia zawarcia umowy.

    Źródło: Załącznik nr 5 do SWZ - wzór umowy
  • 5

    WarunkiPo zakończeniu robót Wykonawca ma złożyć m.in. protokół odbioru technicznego, powykonawczą inwentaryzację geodezyjną, atesty, certyfikaty, instrukcje, gwarancje, oświadczenie kierownika budowy oraz inną dokumentację powykonawczą.

    Źródło: Załącznik nr 5 do SWZ - wzór umowy
  • 6

    RyzykoCena ryczałtowa musi obejmować wszystkie koszty potrzebne do prawidłowego i pełnego wykonania zamówienia; przedmiary mają wyłącznie charakter informacyjny, a brak pozycji w przedmiarze nie zwalnia z wykonania robót wynikających z dokumentacji.

    Źródło: SWZ

Kontekst Atlasu

  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 6 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono. Dla skali: 99 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.

Na podstawie ogłoszenia i dokumentacji SWZ · Zawsze weryfikuj z oryginałem

Alert e-mail