Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
585 000 zł
Umowa zawarta
10 lipca 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa odczynników laboratoryjnych Bio-Techne, włącznie z R&D Systems, Tocris, Novus, Protein Simple i ACD dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Zamawiający Uniwersytet Medyczny w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa odczynników laboratoryjnych Bio-Techne, włącznie z R&D Systems, Tocris, Novus,…”, wybierając ofertę wykonawcy Bio-Techne Sp. z o. o. Wartość umowy: 585 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Uniwersytet Medyczny w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 20 lipca 2026
Wartość umowy
585 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    25 czerwca 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 lipca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bio-Techne Sp. z o. o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 585 000,00 zł (umowę zawarto 10 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail