Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
odczynniki laboratoryjne
zawarta 10 lipca 2026 · okres: 12 miesięcy · Łódzkie, Łódź
475 610 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa odczynników laboratoryjnych Bio-Techne, włącznie z R&D Systems, Tocris, Novus, Protein Simple i ACD dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Uniwersytet Medyczny w Łodzi · Łódź
ogłoszenie o wyniku z 20 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Aleja T. Kościuszki 4, 90-419 Łódź, Łódzkie
NIP 7251843739REGON 473073308zarejestrowana 20 września 2002
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Towarowa 28, 00-839 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5223071531REGON 365407003zarejestrowana 16 września 2016
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP/67/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 12 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 30 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 30 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 14 sierpnia 2026
- wpis wrócił do rejestru
- 30 lipca 2026
- wpis zniknął z rejestru