Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
294 280 zł
Umowa zawarta
19 czerwca 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 31 października 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 294 280 zł – 299 628 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa soli drogowej przeznaczonej do zimowego utrzymania dróg powiatowych

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Nisku (Racławice, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa soli drogowej przeznaczonej do zimowego utrzymania dróg powiatowych”, wybierając ofertę wykonawcy Keluva PL. Wartość umowy: 294 280 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w NiskuRacławice, Podkarpackieopublikowano 17 lipca 2026
Wartość umowy
294 280 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Keluva PL (Łódź), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 294 280,00 zł (umowę zawarto 19 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 294 280,00 zł do 299 628,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 31 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W NISKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830414064

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Rudnicka 15

1.5.2.)Miejscowość

Racławice

1.5.3.)Kod pocztowy

37-400

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.)Numer telefonu

15 8415416

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.zdp@op.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.zdpnisko.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-522d134e-705b-4656-8a61-e3f637927cef

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa soli drogowej przeznaczonej do zimowego utrzymania dróg powiatowych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-522d134e-705b-4656-8a61-e3f637927cef

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00348879

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00104749/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa soli drogowej przeznaczonej do zimowego utrzymania dróg powiatowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00263061

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZDP.2310.1.1.2026.AZ

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

279650,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa soli drogowej z antyzbrylaczem do zimowego utrzymania dróg powiatowych.
2. Sól drogowa powinna spełniać wymogi dotyczące składu chemicznego i granulacji, w wielkościach określonych poniżej oraz posiadać pozytywną opinię Instytutu Badawczego Dróg i Mostów, atest Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie lub równoważne zaświadczenie podmiotu uprawnionego do kontroli jakości. Dostarczana sól musi spełniać wymagania normy PN-86/C-84081/2 lub równoważnej - wymagany dokument potwierdzający.
Wymagania dotyczące składu chemicznego:
−zawartość chlorku sodu NaCl – min. 90%
−zawartość substancji nierozpuszczalnych w wodzie – max. 8%
−zawartość wody – max. 3%
−zawartość antyzbrylacza w ilości min. 20 mg/kg
−barwa biała lub biało szara
−postać sypka.
Granulacja soli Zgodnie z normą PN-EN 16811-1:2016-10
−ziarna < 0,125 mm maksymalnie 7%
−ziarna < 0,8 mm od 5% do 35%
−ziarna < 1,6 mm od 10% do 60%
−ziarna < 3,15 mm od 45% do 90%
−ziarna < 6,3 mm 100% (z tolerancją do 2% wagowych ziaren w zakresie od 6,3 mm do 8 mm
4. Zamówienie obejmuje dostawę 700 ton soli drogowej.
5. Miejsce dostawy: baza Obwodu Drogowo-Mostowego w Harasiukach (ul. Długa 63a, 37-413 Harasiuki).
6. W odniesieniu do występujących w opisie przedmiotu zamówienia odniesień do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.

4.5.3.)Główny kod CPV

34927100-2 - Sól drogowa

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

294280,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

299628,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

294280,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Keluva PL

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 529045881

7.3.3)Ulica

Gliniana 52A

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

91-336

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

294280,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2026-10-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Nisku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Racławice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 294 280 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34927100-2 (Sól drogowa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Keluva PL (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.