Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawa soli drogowej przeznaczonej do zimowego utrzymania dróg powiatowych

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Nisku (Racławice, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa soli drogowej przeznaczonej do zimowego utrzymania dróg powiatowych”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w NiskuRacławice, Podkarpackieopublikowano 28 maja 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W NISKU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830414064

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Rudnicka 15

1.4.2.)Miejscowość

Racławice

1.4.3.)Kod pocztowy

37-400

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.4.7.)Numer telefonu

15 8415416

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.zdp@op.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.zdpnisko.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00266529

2.2.)Data ogłoszenia

2026-05-28

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00263061

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa soli drogowej z antyzbrylaczem do zimowego utrzymania dróg powiatowych. 2. Sól drogowa powinna spełniać wymogi dotyczące składu chemicznego i granulacji, w wielkościach określonych poniżej oraz posiadać pozytywną opinię Instytutu Badawczego Dróg i Mostów, atest Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie lub równoważne zaświadczenie podmiotu uprawnionego do kontroli jakości. Dostarczana sól musi spełniać wymagania normy PN-86/C-84081/2 lub równoważnej - wymagany dokument potwierdzający. Wymagania dotyczące składu chemicznego:  zawartość chlorku sodu NaCl – min. 90%  zawartość substancji nierozpuszczalnych w wodzie – max. 8%  zawartość wody – max. 3%  zawartość antyzbrylacza w ilości min. 20 mg/kg  ziarno powyżej 6 mm – max. 10%  ziarno poniżej 1 mm – max. 20%  barwa biała lub biało szara  postać sypka. 4. Zamówienie obejmuje dostawę 700 ton soli drogowej. 5. Miejsce dostawy: baza Obwodu Drogowo-Mostowego w Harasiukach (ul. Długa 63a, 37-413 Harasiuki). 6. W odniesieniu do występujących w opisie przedmiotu zamówienia odniesień do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Po zmianie: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa soli drogowej z antyzbrylaczem do zimowego utrzymania dróg powiatowych. 2. Sól drogowa powinna spełniać wymogi dotyczące składu chemicznego i granulacji, w wielkościach określonych poniżej oraz posiadać pozytywną opinię Instytutu Badawczego Dróg i Mostów, atest Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie lub równoważne zaświadczenie podmiotu uprawnionego do kontroli jakości. Dostarczana sól musi spełniać wymagania normy PN-86/C-84081/2 lub równoważnej - wymagany dokument potwierdzający. Wymagania dotyczące składu chemicznego: −zawartość chlorku sodu NaCl – min. 90% −zawartość substancji nierozpuszczalnych w wodzie – max. 8% −zawartość wody – max. 3% −zawartość antyzbrylacza w ilości min. 20 mg/kg −barwa biała lub biało szara −postać sypka. Granulacja soli Zgodnie z normą PN-EN 16811-1:2016-10 −ziarna < 0,125 mm maksymalnie 7% −ziarna < 0,8 mm od 5% do 35% −ziarna < 1,6 mm od 10% do 60% −ziarna < 3,15 mm od 45% do 90% −ziarna < 6,3 mm 100% (z tolerancją do 2% wagowych ziaren w zakresie od 6,3 mm do 8 mm 4. Zamówienie obejmuje dostawę 700 ton soli drogowej. 5. Miejsce dostawy: baza Obwodu Drogowo-Mostowego w Harasiukach (ul. Długa 63a, 37-413 Harasiuki). 6. W odniesieniu do występujących w opisie przedmiotu zamówienia odniesień do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

Brak kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Nisku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Racławice.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.