ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup wyposażenia do Szkoły Podstawowej w msc. Drwęcz

Zamawiający Gmina Rzekuń (Rzekuń, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup wyposażenia do Szkoły Podstawowej w msc. Drwęcz”. Termin składania ofert minął 30 lipca 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RzekuńRzekuń, Mazowieckieopublikowano 17 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 264 485 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
30 lipca 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia do Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Drwęczy w ramach zadania termomodernizacji, rozbudowy i przebudowy szkoły, zgodnie z wykazem wyposażenia stanowiącym załącznik do SWZ.

  • 2

    ZakresWykonawca musi wykazać dostawy mebli do szkół lub przedszkoli wykonane nie wcześniej niż w ostatnich 3 latach na łączną kwotę co najmniej 200 000 zł.

  • 3

    ZakresZamówienie obejmuje dostawę mebli szkolnych, różnego wyposażenia oraz monitorów dotykowych; nie jest podzielone na części.

Kontekst Atlasu

  • Ten zamawiający unieważnia częściej niż inni: 29% jego postępowań z ostatnich 3 lat nie zakończyło się wyborem wykonawcy (w kraju: 14%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail