ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługa ewaluacji projektu „Małopolski pociąg do kariery - sezon 1”

Zamawiający Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „Usługa ewaluacji projektu „Małopolski pociąg do kariery - sezon 1””. Termin składania ofert minął 28 lipca 2026, 09:00. Planowany budżet: 160 000 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Wojewódzki Urząd Pracy w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 17 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
160 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
28 lipca 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Skrócenie terminu przygotowania projektu raportu metodologicznego ewaluacji, (Szczegółowe 15%Zwiększenie badanej próby Uczestników, (Szczegółowe informacje znajdują się w pkt XV.4. sw25%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    17 lipca 2026

    Termin ofert: 28 lipca 2026 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    31 sierpnia 2026

    8 ofert1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest ewaluacja projektu „Małopolski pociąg do kariery - sezon 1” wraz z opracowaniem metodologii, narzędzi badawczych, analizą danych zastanych, badaniami jakościowymi i ilościowymi oraz raportem końcowym.

  • 2

    ZakresZakres obejmuje również analizę dostępności zgodnie ze standardami WCAG 2.1 AA, przygotowanie zestawień wyników oraz prezentacji podsumowującej badanie.

  • 3

    WarunkiWykonawca musi wykazać doświadczenie w realizacji co najmniej dwóch usług ewaluacji o wartości minimum 80 000 zł brutto każda, przy czym jedna z nich obejmuje przebadanie co najmniej 100 osób.

Kontekst Atlasu

  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 5,8 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 5% miało jedną ofertę.
  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 4 orzeczenia z postępowaniami tego zamawiającego, w tym 3 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 1 oddalono. Dla skali: 80 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail