Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Promo-Land s.c. Dorota Grodzińska-Moszczyńska, Renata Rutkowska

Wartość umowy
203 129 zł
Umowa zawarta
2 września 2026
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 203 129 zł – 351 325 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów promocyjnych dla uczestników wydarzeń i spotkań organizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

Zamawiający Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa materiałów promocyjnych dla uczestników wydarzeń i spotkań organizowanych przez…”, wybierając ofertę wykonawcy Promo-Land s.c. Dorota Grodzińska-Moszczyńska, Renata Rutkowska. Wartość umowy: 203 129 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Wojewódzki Urząd Pracy w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
203 129 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Promo-Land s.c. Dorota Grodzińska-Moszczyńska, Renata Rutkowska (Chechło Pierwsze), wspólnie z: Promo-Land s.c. Dorota Grodzińska-Moszczyńska, Renata Rutkowska.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 203 129,10 zł (umowę zawarto 2 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 203 129,10 zł do 351 325,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 357114075

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Na Stawach

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

30-107

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.)Numer telefonu

12 424 07 23

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@wup-krakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.malopolska.pl/wupwkrakowie

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4020c5d2-ce9a-4f39-9451-846d88166e2f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa materiałów promocyjnych dla uczestników wydarzeń i spotkań organizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4020c5d2-ce9a-4f39-9451-846d88166e2f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419582

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00051379/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Materiały promocyjne

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

ProgramFund.Europ. dla RozwojuSpoł.2021-2027 współ. ze śr. EFS+ oraz koszty pośr. projektu „Małopolski pociąg do kariery – sezon 1”, realizow. w ramach prog. „FunduszeEuropejskie dlaMałopolski2021-2027”, Prior. 6 Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.14 Kształcenie os.dorosłych w systemie popytowym, Typ A dofin. przez UE ze śr. EFS+.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00385541

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZ.271.1.21.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

277686,99 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

187435,28 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych dla uczestników wydarzeń i spotkań organizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.
Szczegółowy opis przedmiotu oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załącznikach do SWZ: zał. nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, zał. nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Wartość szacunkowa (netto) zamówienia objętego niniejszym postępowaniem (z opcją) wynosi 187 435,28 zł, w tym wartość zamówienia podstawowego wynosi 162 987,20 zł.

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

203129,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

351325 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

203129,10 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Promo-Land s.c. Dorota Grodzińska-Moszczyńska, Renata Rutkowska

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Promo-Land s.c. Dorota Grodzińska-Moszczyńska, Renata Rutkowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7312026958

7.3.3)Ulica

ul. Zwycięstwa 10

7.3.4)Miejscowość

Chechło Pierwsze

7.3.5)Kod pocztowy

95-082

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

203129,10 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

22462000-6Materiały reklamowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 203 129 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 22462000-6 (Materiały reklamowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Promo-Land s.c. Dorota Grodzińska-Moszczyńska, Renata Rutkowska (Chechło Pierwsze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.