ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Rozbudowa i nadbudowa budynku garażowego wraz ze zmianą konstrukcji dachu” – etap II.

Zamawiający Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju (Biłgoraj, Lubelskie) prowadził postępowanie „„Rozbudowa i nadbudowa budynku garażowego wraz ze zmianą konstrukcji dachu” – etap II”. Termin składania ofert minął 31 lipca 2026, 12:00. Planowany budżet: 315 041 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
315 041 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
31 lipca 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane oraz wbudowane materiały i z40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 12:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest drugi etap rozbudowy budynku garażowego w Biłgoraju w celu przystosowania go do dezynfekcji i mycia sprzętu ratowniczo-gaśniczego, jednostek pływających i pojazdów pożarniczych.

  • 2

    WarunkiWykonawca ma wykazać co najmniej jedną robotę budowlaną w zakresie budowy lub przebudowy o wartości minimum 160 000 zł brutto oraz dysponować osobą z uprawnieniami do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

  • 3

    ZakresZakres obejmuje roboty wykończeniowe, remontowe, izolacyjne, malowanie, kładzenie glazury, roboty elewacyjne oraz instalacje sanitarne.

  • 4

    RyzykoRealizacja trwa do 2026-11-30, nie przewidziano zaliczek, wadium ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy, a zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania, jeśli środki publiczne nie zostaną przyznane.

Kontekst Atlasu

  • Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2025); ostatnie postępowanie (2025) zakończyło się unieważnieniem.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail