ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa ul. Sosnowej w msc. Susk Nowy.”

Zamawiający Gmina Rzekuń (Rzekuń, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Przebudowa ul. Sosnowej w msc. Susk Nowy.””. Termin składania ofert minął 31 lipca 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RzekuńRzekuń, Mazowieckieopublikowano 16 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 792 122 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
31 lipca 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    13 sierpnia 2026

    5 ofert1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa ul. Sosnowej w msc. Susk Nowy w gminie Rzekuń na działce nr 353.

  • 2

    ZakresZakres obejmuje przebudowę nawierzchni, wykonanie konstrukcji nawierzchni, profilowanie i przygotowanie podłoża, zagospodarowanie terenów zielonych, odwodnienie powierzchniowe oraz roboty wykończeniowe.

  • 3

    WarunkiWykonawca wykazuje doświadczenie z ostatnich 5 lat przez wykonanie co najmniej jednej roboty przy drodze o nawierzchni żwirowej o wartości co najmniej 150 000,00 zł brutto oraz osobę z uprawnieniami drogowymi i co najmniej 2-letnim doświadczeniem.

  • 4

    RyzykoZamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy, a umowa może być zmieniana w granicach art.

Kontekst Atlasu

  • Ten zamawiający unieważnia częściej niż inni: 29% jego postępowań z ostatnich 3 lat nie zakończyło się wyborem wykonawcy (w kraju: 14%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail