Wynik częściowy: umowy w 3 z 5 części, 2 unieważniono5 części
Łączna wartość umów
14 776 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    6407 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    2936 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    5433 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na przedmiot zamówienia20%Termin realizacji przedmiotu zamówienia20%Okres gawarancji na przedmiot zamówienia20%Termin realizacji przedmiotu zamówiania20%Okres gwarancji przedmiotu zamówienia20%Termin realizacji na przedmiot zamówienia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

D/65/2026 Zakup i dostawa aparatury medycznej na potrzeby Instytutu Nauk Medycznych Uniwersytetu Opolskiego

Zamawiający Uniwersytet Opolski (Opole, Opolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „D/65/2026 Zakup i dostawa aparatury medycznej na potrzeby Instytutu Nauk Medycznych…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 14 776 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet OpolskiOpole, Opolskieopublikowano 16 lipca 2026
Łączna wartość umów
14 776 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 3 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Koordynacja Mariusz Strzecha za łącznie 14 775,69 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET OPOLSKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001382

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Mikołaja Kopernika 11

1.5.2.)Miejscowość

Opole

1.5.3.)Kod pocztowy

45-040

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@uni.opole.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zamowienia.uni.opole.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1326360

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

D/65/2026 Zakup i dostawa aparatury medycznej na potrzeby Instytutu Nauk Medycznych Uniwersytetu Opolskiego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c65be53f-31b2-4140-99e0-f3064fde52f0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00346168

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00095770/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.23 [184] Aparatura medyczna

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00306007

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

D/65/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa aparatury medycznej na potrzeby Instytutu Nauk Medycznych Uniwersytetu Opolskiego.
1. Część 1 - Zakup i dostawa urządzenia do palpacji wraz z oprogramowaniem - 1 szt. na potrzeby Kliniki Chorób Wewnętrznych, Alergologii, Endokrynologii i Gastroenterologii.
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy.
4. Wykonawca w ramach należytego wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia oraz wniesienia kompletnego i zmontowanego (dopuszcza się montaż na miejscu) przedmiotu zamówienia (o parametrach określonych w opisie przedmiotu zamówienia) do wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia, w terminie określonym w pkt. 4 SWZ. Jeżeli dla dostarczonego przedmiotu zamówienia wymagane jest zapewnienie dodatkowych materiałów, elementów i sprzętu Wykonawca zobowiązany jest do ich zapewnienia w ramach wynagrodzenia określonego w ofercie.
5. Wykonawca musi zaoferować realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ oraz załącznikach i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia.
6. Przedmiot zamówienia musi odpowiadać właściwym normom oraz posiadać wymagane dopuszczenia do obrotu i certyfikaty (w tym w zakresie bezpieczeństwa odpowiadać normom CE). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia (w szczególności nienaprawiany, nierefabrykowany, niepowystawowy, wcześniej nieużywany) pochodzącego z bieżącej produkcji oraz legalnego kanału dystrybucji, sprawnego, kompletnego (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami) oraz zgodnego z OPZ.
7. Wykonawca udziela: dwadzieścia cztery [ 24 ] miesiące gwarancji na przedmiot zamówienia.
8. Okres gwarancji wskazany w pkt. 7 jest okresem minimalnym. Wykonawca w ofercie może uwzględnić dłuższy okres gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia, jednak nie dłuższy niż: trzydzieści sześć [ 36 ] miesięcy, pkt. 19.2.2. SWZ stosuje się.
9. Termin realizacji przedmiotu zamówienia wynosi: dwadzieścia jeden [21] dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.
10. Termin realizacji przedmiotu zamówienia określony w pkt. 9 jest terminem maksymalnym na wykonanie przedmiotu zamówienia. Wykonawca w ofercie może wskazać krótszy termin realizacji przedmiotu zamówienia, jednak nie krótszy niż siedem [7] dni kalendarzowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

23167,63 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa aparatury medycznej na potrzeby Instytutu Nauk Medycznych Uniwersytetu Opolskiego.
1. Część 2 - Zakup i dostawa nieinwazyjnego czujnika EMG – 1 szt. na potrzeby Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.2 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy.
4. Wykonawca w ramach należytego wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia oraz wniesienia kompletnego i zmontowanego (dopuszcza się montaż na miejscu) przedmiotu zamówienia (o parametrach określonych w opisie przedmiotu zamówienia) do wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia, w terminie określonym w pkt. 4 SWZ. Jeżeli dla dostarczonego przedmiotu zamówienia wymagane jest zapewnienie dodatkowych materiałów, elementów i sprzętu Wykonawca zobowiązany jest do ich zapewnienia w ramach wynagrodzenia określonego w ofercie.
5. Wykonawca musi zaoferować realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ oraz załącznikach i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia.
6. Przedmiot zamówienia musi odpowiadać właściwym normom oraz posiadać wymagane dopuszczenia do obrotu i certyfikaty (w tym w zakresie bezpieczeństwa odpowiadać normom CE). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia (w szczególności nienaprawiany, nierefabrykowany, niepowystawowy, wcześniej nieużywany) pochodzącego z bieżącej produkcji oraz legalnego kanału dystrybucji, sprawnego, kompletnego (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami) oraz zgodnego z OPZ.
7. Wykonawca udziela: dwadzieścia cztery [ 24 ] miesiące gwarancji na przedmiot zamówienia.
8. Okres gwarancji wskazany w pkt. 7 jest okresem minimalnym. Wykonawca w ofercie może uwzględnić dłuższy okres gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia, jednak nie dłuższy niż: trzydzieści sześć [ 36 ] miesięcy, pkt. 19.2.2. SWZ stosuje się.
9. Termin realizacji przedmiotu zamówienia wynosi: dwadzieścia jeden [21] dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.
10. Termin realizacji przedmiotu zamówienia określony w pkt. 9 jest terminem maksymalnym na wykonanie przedmiotu zamówienia. Wykonawca w ofercie może wskazać krótszy termin realizacji przedmiotu zamówienia, jednak nie krótszy niż siedem [7] dni kalendarzowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

5185,19 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa aparatury medycznej na potrzeby Instytutu Nauk Medycznych Uniwersytetu Opolskiego.
1. Część nr 3 - Zakup i dostawa tensometru elektronicznego – 1 szt. na potrzeby Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.3 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy.
4. Wykonawca w ramach należytego wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia oraz wniesienia kompletnego i zmontowanego (dopuszcza się montaż na miejscu) przedmiotu zamówienia (o parametrach określonych w opisie przedmiotu zamówienia) do wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia, w terminie określonym w pkt. 4 SWZ. Jeżeli dla dostarczonego przedmiotu zamówienia wymagane jest zapewnienie dodatkowych materiałów, elementów i sprzętu Wykonawca zobowiązany jest do ich zapewnienia w ramach wynagrodzenia określonego w ofercie.
5. Wykonawca musi zaoferować realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ oraz załącznikach i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia.
6. Przedmiot zamówienia musi odpowiadać właściwym normom oraz posiadać wymagane dopuszczenia do obrotu i certyfikaty (w tym w zakresie bezpieczeństwa odpowiadać normom CE). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia (w szczególności nienaprawiany, nierefabrykowany, niepowystawowy, wcześniej nieużywany) pochodzącego z bieżącej produkcji oraz legalnego kanału dystrybucji, sprawnego, kompletnego (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami) oraz zgodnego z OPZ.
7. Wykonawca udziela: dwadzieścia cztery [ 24 ] miesiące gwarancji na przedmiot zamówienia.
8. Okres gwarancji wskazany w pkt. 7 jest okresem minimalnym. Wykonawca w ofercie może uwzględnić dłuższy okres gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia, jednak nie dłuższy niż: trzydzieści sześć [ 36 ] miesięcy, pkt. 19.2.2. SWZ stosuje się.
9. Termin realizacji przedmiotu zamówienia wynosi: dwadzieścia jeden [21] dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.
10. Termin realizacji przedmiotu zamówienia określony w pkt. 9 jest terminem maksymalnym na wykonanie przedmiotu zamówienia. Wykonawca w ofercie może wskazać krótszy termin realizacji przedmiotu zamówienia, jednak nie krótszy niż siedem [7] dni kalendarzowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

5185,19 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa aparatury medycznej na potrzeby Instytutu Nauk Medycznych Uniwersytetu Opolskiego.
1. Część nr 4 - Zakup i dostawa goniometru elektronicznego – 1 szt. na potrzeby Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.4 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy.
4. Wykonawca w ramach należytego wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia oraz wniesienia kompletnego i zmontowanego (dopuszcza się montaż na miejscu) przedmiotu zamówienia (o parametrach określonych w opisie przedmiotu zamówienia) do wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia, w terminie określonym w pkt. 4 SWZ. Jeżeli dla dostarczonego przedmiotu zamówienia wymagane jest zapewnienie dodatkowych materiałów, elementów i sprzętu Wykonawca zobowiązany jest do ich zapewnienia w ramach wynagrodzenia określonego w ofercie.
5. Wykonawca musi zaoferować realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ oraz załącznikach i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia.
6. Przedmiot zamówienia musi odpowiadać właściwym normom oraz posiadać wymagane dopuszczenia do obrotu i certyfikaty (w tym w zakresie bezpieczeństwa odpowiadać normom CE). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia (w szczególności nienaprawiany, nierefabrykowany, niepowystawowy, wcześniej nieużywany) pochodzącego z bieżącej produkcji oraz legalnego kanału dystrybucji, sprawnego, kompletnego (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami) oraz zgodnego z OPZ.
7. Wykonawca udziela: dwadzieścia cztery [ 24 ] miesiące gwarancji na przedmiot zamówienia.
8. Okres gwarancji wskazany w pkt. 7 jest okresem minimalnym. Wykonawca w ofercie może uwzględnić dłuższy okres gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia, jednak nie dłuższy niż: trzydzieści sześć [ 36 ] miesięcy, pkt. 19.2.2. SWZ stosuje się.
9. Termin realizacji przedmiotu zamówienia wynosi: dwadzieścia jeden [21] dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.
10. Termin realizacji przedmiotu zamówienia określony w pkt. 9 jest terminem maksymalnym na wykonanie przedmiotu zamówienia. Wykonawca w ofercie może wskazać krótszy termin realizacji przedmiotu zamówienia, jednak nie krótszy niż siedem [7] dni kalendarzowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

2222,22 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa aparatury medycznej na potrzeby Instytutu Nauk Medycznych Uniwersytetu Opolskiego.
1. Część nr 5 – Zakup i dostawa bezprzewodowego dynamometru ręcznego – 1 szt. na potrzeby Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.5 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy.
4. Wykonawca w ramach należytego wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia oraz wniesienia kompletnego i zmontowanego (dopuszcza się montaż na miejscu) przedmiotu zamówienia (o parametrach określonych w opisie przedmiotu zamówienia) do wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia, w terminie określonym w pkt. 4 SWZ. Jeżeli dla dostarczonego przedmiotu zamówienia wymagane jest zapewnienie dodatkowych materiałów, elementów i sprzętu Wykonawca zobowiązany jest do ich zapewnienia w ramach wynagrodzenia określonego w ofercie.
5. Wykonawca musi zaoferować realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ oraz załącznikach i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia.
6. Przedmiot zamówienia musi odpowiadać właściwym normom oraz posiadać wymagane dopuszczenia do obrotu i certyfikaty (w tym w zakresie bezpieczeństwa odpowiadać normom CE). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia (w szczególności nienaprawiany, nierefabrykowany, niepowystawowy, wcześniej nieużywany) pochodzącego z bieżącej produkcji oraz legalnego kanału dystrybucji, sprawnego, kompletnego (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami) oraz zgodnego z OPZ.
7. Wykonawca udziela: dwadzieścia cztery [ 24 ] miesiące gwarancji na przedmiot zamówienia.
8. Okres gwarancji wskazany w pkt. 7 jest okresem minimalnym. Wykonawca w ofercie może uwzględnić dłuższy okres gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia, jednak nie dłuższy niż: trzydzieści sześć [ 36 ] miesięcy, pkt. 19.2.2. SWZ stosuje się.
9. Termin realizacji przedmiotu zamówienia wynosi: dwadzieścia jeden [21] dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.
10. Termin realizacji przedmiotu zamówienia określony w pkt. 9 jest terminem maksymalnym na wykonanie przedmiotu zamówienia. Wykonawca w ofercie może wskazać krótszy termin realizacji przedmiotu zamówienia, jednak nie krótszy niż siedem [7] dni kalendarzowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

4351,85 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Do upływu terminu składania oferty, tj.: do dnia 06.07.2026 r. do godz. 10:00 w części nr 1 niniejszego postępowania nie złożono żadnej oferty.
Biorąc pod uwagę powyższe należy stwierdzić o unieważnieniu postępowania w części nr 1 jako w pełni uzasadnione i stanowiące obowiązek Zamawiającego.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6406,89 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6406,89 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6406,89 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Koordynacja Mariusz Strzecha

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

948-22-04-213

7.3.3)Ulica

Kielecka

7.3.4)Miejscowość

Radom

7.3.5)Kod pocztowy

26-600

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6406,89 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 06.07.2026 r. do godz. 10:00, w niniejszym postępowaniu w części nr 3 złożono jedną ofertę.
W wyniku badania i oceny ofert, jedyna oferta złożona w przedmiotowym postępowaniu w części nr 3 została odrzucona.
Biorąc pod uwagę powyższe należy stwierdzić o unieważnieniu niniejszego postępowania w części nr 3 jako w pełni uzasadnione i stanowiące obowiązek Zamawiającego, gdyż wypełniły się przesłanki, o których mowa w art. 255 pkt. 2 ustawy.

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 13

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 14

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2935,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2935,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2935,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 15

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Koordynacja Mariusz Strzecha

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

948-22-04-213

7.3.3)Ulica

Kielecka

7.3.4)Miejscowość

Radom

7.3.5)Kod pocztowy

26-600

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 16

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2935,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 17

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 18

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5432,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5432,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5432,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 19

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Koordynacja Mariusz Strzecha

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

948-22-04-213

7.3.3)Ulica

Kielecka

7.3.4)Miejscowość

Radom

7.3.5)Kod pocztowy

26-600

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 20

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5432,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33100000-1Urządzenia medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
905 290 zł
Próbka: 221 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
277 778 zł2 186 080 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 908 302 zł
Źródło próbki
CPV 33100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
277 778 zł
Mediana
905 290 zł
Górny kwartyl
2 186 080 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Opolski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 14 776 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33100000-1 (Urządzenia medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Koordynacja Mariusz Strzecha (Radom). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.