Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

ROPS.PZP.332.11.2026 - Wybór Wykonawców do przeprowadzenia szkoleń dla kadry OWES – część I w ramach projektu pn. Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej – ROPS WSL

Zamawiający Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego (Katowice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „ROPS.PZP.332.11.2026 - Wybór Wykonawców do przeprowadzenia szkoleń dla kadry OWES – część…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276761699

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Modelarska 10

1.4.2.)Miejscowość

Katowice

1.4.3.)Kod pocztowy

40-142

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.4.7.)Numer telefonu

327306873

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@rops-katowice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rops-katowice.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-97ebea4a-9326-4fac-a922-1d806abab918

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00346166

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00142209

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej – ROPS WSL

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

ROPS.PZP.332.11.2026 - Wybór Wykonawców do przeprowadzenia
szkoleń dla kadry OWES – część I w ramach projektu pn. Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej – ROPS WSL

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: Realizacja szkolenia pn. Pomoc publiczna i de minimis w kontekście funkcjonowania OWES:
Przedmiotem zamówienia jest wybór trenera prowadzącego szkolenie nt. Pomoc publiczna i de minimis w kontekście funkcjonowania OWES w wymiarze 6 godzin dydaktycznych dla jednej (1) grupy pracowników OWES, liczącej około 15 uczestników. Szkolenie realizowane będzie stacjonarnie, na terenie Katowic, w miejscu wskazanym po podpisaniu umowy przez Zamawiającego.

3.9.)Główny kod CPV

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-07-01

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Instytut Spraw Gospodarczych Maciej Zasłona

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9251897742

4.3.3.)Ulica

Plac Wyzwolenia

4.3.4.)Miejscowość

Nowa Sól

4.3.5.)Kod pocztowy

67-100

4.3.6.)Województwo

lubuskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

3900,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00278453/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-01

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiany związane z wprowadzeniem Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF)

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

§5 ustęp 7 umowy - nowe brzmienie

5.4.6.)Wartość zmiany

0,00

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

3900,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80510000-2Usługi szkolenia specjalistycznego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80510000-2 (Usługi szkolenia specjalistycznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.