Dostawa mebli wraz z wniesieniem i montażem na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.
Zamawiający Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa mebli wraz z wniesieniem i montażem na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276955, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,7 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- woj. Wielkopolskie
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 631257816 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Al. Niepodległości 34 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Poznań |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 61-714 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL415 - Miasto Poznań |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@umww.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.umww.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00344823 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-07-15 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00331062 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 3.11. | Sposób nieelektronicznego składania ofert, wniosków, oświadczeń oraz innych dokumentów Przed zmianą | Zamawiający żąda do upływu terminu składania ofert złożenia przedmiotowych środków dowodowych w postaci: 1. próbki mebli - jednej sztuki gotowej próbki mebli wykonanych zgodnie z wymaganiami opisanymi w następujących pozycjach asortymentowych OPZ: • fotel obrotowy z zagłówkiem – pozycja nr 2 OPZ. Złożona próbka fotela zostanie oceniona przez Zamawiającego pod kątem i na warunkach opisanych w rozdziale 16 pkt 16.2. specyfikacji – w kryterium oceny ofert „funkcjonalność, ergonomia oraz udział materiałów z recyklingu fotela obrotowego”. Złożona próbka fotela będzie stanowiła punkt odniesienia (weryfikacji) dla dostarczonych przez Wykonawcę, któremu udzielone zostanie zamówienie, mebli - foteli. Złożona, przez Wykonawcę - któremu udzielone zostanie zamówienie, próbka fotela zostanie zaliczona na poczet przyszłej dostawy mebli, zgodnie z zawartą umową. Pozostałym Wykonawcom próbki złożonych przez nich mebli zostaną zwrócone zgodnie z przepisami wynikającymi z art. 77 ustawy Pzp 2. Przedmiotowe środki dowodowe (próbki mebli) należy złożyć do dnia 20 lipca 2026 roku , do godz. 10:00, za pośrednictwem operatora pocztowego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. - Prawo pocztowe, osobiście lub za pośrednictwem posłańca na adres: Al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań, hol główny; kontakt w niniejszej sprawie – osoby wskazane w rozdz. 14 SWZ. Po zmianie: Zamawiający żąda do upływu terminu składania ofert złożenia przedmiotowych środków dowodowych w postaci: 1. próbki mebli - jednej sztuki gotowej próbki mebli wykonanych zgodnie z wymaganiami opisanymi w następujących pozycjach asortymentowych OPZ: • fotel obrotowy z zagłówkiem – pozycja nr 2 OPZ. Złożona próbka fotela zostanie oceniona przez Zamawiającego pod kątem i na warunkach opisanych w rozdziale 16 pkt 16.2. specyfikacji – w kryterium oceny ofert „funkcjonalność, ergonomia oraz udział materiałów z recyklingu fotela obrotowego”. Złożona próbka fotela będzie stanowiła punkt odniesienia (weryfikacji) dla dostarczonych przez Wykonawcę, któremu udzielone zostanie zamówienie, mebli - foteli. Złożona, przez Wykonawcę - któremu udzielone zostanie zamówienie, próbka fotela zostanie zaliczona na poczet przyszłej dostawy mebli, zgodnie z zawartą umową. Pozostałym Wykonawcom próbki złożonych przez nich mebli zostaną zwrócone zgodnie z przepisami wynikającymi z art. 77 ustawy Pzp 2. Przedmiotowe środki dowodowe (próbki mebli) należy złożyć do dnia 27 lipca 2026 roku, do godz. 10:00, za pośrednictwem operatora pocztowego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. - Prawo pocztowe, osobiście lub za pośrednictwem posłańca na adres: Al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań, hol główny; kontakt w niniejszej sprawie – osoby wskazane w rozdz. 14 SWZ. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-07-20 10:00 Po zmianie: 2026-07-27 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-07-20 10:30 Po zmianie: 2026-07-27 10:30 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-08-18 Po zmianie: 2026-08-25 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.