Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa ulicy we wsi Krasnoborki w gminie Sztabin w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

Zamawiający Gmina Sztabin (Sztabin, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa ulicy we wsi Krasnoborki w gminie Sztabin w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SztabinSztabin, Podlaskie (powiat Augustowski →)opublikowano 15 lipca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 754 551 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA SZTABIN

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790671024

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Augustowska 53

1.4.2.)Miejscowość

Sztabin

1.4.3.)Kod pocztowy

16-310

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL843 - Suwalski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ugsztabin@sztabin.ug.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sztabin.ug.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3500150f-de82-4f52-8c4e-e682967c0c91

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00344213

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-15

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00523873

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa ulicy we wsi Krasnoborki w gminie Sztabin w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Określenie Przedmiotu Zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Przebudowa drogi gminnej nr 167505B - ulicy we wsi Krasnoborki w gminie Sztabin na odcinku o długości ok. 1235 mb. 2. Opis przedmiotu zamówienia. Zakres przebudowy drogi gminnej nr 167505B we wsi Krasnoborki zawarty jest w uproszczonej dokumentacji technicznej, stanowiącej Załącznik Nr 7 do niniejszej specyfikacji. Przedmiar robót załączony do SWZ ma charakter pomocniczy. Wykonawca zobowiązany jest do dokładnego sprawdzenia faktycznej ilości robót z dokumentacją projektową. W ramach realizacji niniejszego zamówienia parametry dotyczące grubości nawierzchni bitumicznej i podbudowy z kruszywa naturalnego zostały skorygowane w stosunku do parametrów tych elementów przyjętych w dokumentacji projektowej. Poniżej przedstawiono główne elementy planowanych do wykonania robót: - wymagania techniczno – użytkowe drogi: klasa D - kategoria ruchu KR1 - droga jednojezdniowa, o jednym pasie ruchu, przeznaczonym do ruchu w obu kierunkach, - podstawowa szerokość jezdni – 3,5 m; - nawierzchnia bitumiczna o grubości 7 cm - podbudowa z kruszywa naturalnego o gr. 15 cm - pobocza z kruszywa naturalnego o szer. 0,75 m - zjazdy z kruszywa naturalnego i bitumiczne Zakres robót obejmuje m.in. : - wykonanie robót pomiarowych, - wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego, - wykonanie nowej nawierzchni z betonu asfaltowego o szerokości 3,5 m, na odcinku z mijanką o szer. 5,0 m ( warstwa wiążąca – grubość śr. 4 cm, warstwa ścieralna – grubość 3 cm ), - wykonanie poboczy gruntowych o szer. 0,75 m, - wykonanie wyniesionego przejścia dla pieszych, - wykonanie zjazdów o nawierzchni bitumicznej i gruntowej - odtworzenie lub wykonanie rowów przydrożnych łącznej długości 600 m. - wykonanie oznakowania pionowego - regulacja, zabezpieczenie i przebudowa podziemnej infrastruktury technicznej, - sporządzenia inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej i uzyskanie jej przyjęcia do właściwego zasobu geodezyjnego;

3.9.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

177 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

P.U.H. KAMPOL Barbara Szymczyk

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 200164451

4.3.3.)Ulica

ul. Małyszówka Kolonia 33

4.3.4.)Miejscowość

Dąbrowa Białostocka

4.3.5.)Kod pocztowy

16-200

4.3.6.)Województwo

podlaskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

554465,61 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00595205/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

554465,61 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
754 551 zł
Próbka: 214 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
366 287 zł2 148 306 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 782 019 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
366 287 zł
Mediana
754 551 zł
Górny kwartyl
2 148 306 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sztabin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sztabin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.