DOWÓZ UCZNIÓW DO SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI W GMINIE GRĘBOCICE W OKRESIE 01.09.2025-30.06.2026
Zamawiający Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Przedszkola w Grębocicach (Grębocice, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „DOWÓZ UCZNIÓW DO SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI W GMINIE GRĘBOCICE W OKRESIE 01.09.2025-30.06.2026”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 274 788 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=434, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie
23 czerwca 2025
Termin ofert: 30 czerwca 2025 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
07 sierpnia 2025
1 oferta2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
04 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
04 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
04 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
06 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
15 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
15 lipca 2026
- Wykonanie umowy
15 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Przedszkola w Grębocicach |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP 5020033353 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Szkolna 2/2-3 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Grębocice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 59-150 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL516 - Legnicko-głogowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 768315067 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@zespolgrebocice.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bip.zeasgrebocice.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-ca4fb09f-e00e-42f9-bb1b-f5599c3ac871 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00343652 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-07-15 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00287880 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | DOWÓZ UCZNIÓW DO SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI W GMINIE GRĘBOCICE W OKRESIE 01.09.2025-30.06.2026 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Rzeczycy i Oddziału Przedszkolnego w Rzeczycy. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-07-30 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2025-09-01 do 2026-06-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Homik Robert ROBI D.U.H.T.R |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6931094302 |
| 4.3.3.) | Ulica | Szymocin 57/2 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Szymocin |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 59-150 |
| 4.3.6.) | Województwo | dolnośląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 218120,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00366522/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | W dniu 28.02.2-26 doszło do wybuchu otwartego konfliktu zbrojnego pomiędzy Stanami Zjednoczonymi Ameryki oraz Państwem Izrael a Islamską Republiką Iranu. W konsekwencji działań wojennych doszło do ataków na kluczowe rafinerie w rejonie, a także blokad strategicznego szlaku transportowego ropy, co spowodowało wzrost cen oleju napędowego na europejskich giełdach a następnie w Polsce. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Zmieniono cenę za 1 km przewozu na 16 zł brutto. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 2016,00 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 208697,60 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.