Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 792 100 zł
Umowa zawarta
13 lipca 2026
Okres realizacji
do 16 kwietnia 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 2 792 100 zł – 6 497 500 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa i remont pomieszczeń Działu Rehabilitacji Leczniczej SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej (Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa i remont pomieszczeń Działu Rehabilitacji Leczniczej SPZZOZ w Ostrowi…”, wybierając ofertę wykonawcy Tomasz Gajewski "BOMAR 2". Wartość umowy: 2 792 100 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
2 792 100 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 maja 2026

    Termin ofert: 16 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 lipca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Tomasz Gajewski "BOMAR 2" (Sadowne), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 792 100,00 zł (umowę zawarto 13 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 2 792 100,00 zł do 6 497 500,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 16 kwietnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000306756

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stanisława Duboisa 68

1.5.2.)Miejscowość

Ostrów Mazowiecka

1.5.3.)Kod pocztowy

07-300

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.)Numer telefonu

297463711

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

m.tyszka@szpitalostrowmaz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalostrowmaz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpitalostrowmaz.ezamawiajacy.pl/pn/szpitalostrowmaz/demand/293161/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa i remont pomieszczeń Działu Rehabilitacji Leczniczej SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-24ea141e-6cd4-47f8-a089-7e519cc96839

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00342798

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00020066/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Modernizacja pomieszczeń działu rehabilitacji leczniczej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Umowa nr FEMA.05.06-IP.01-09MK/25-00 o dofinansowanie Projektu: „Modernizacja pomieszczeń Działu Rehabilitacji Leczniczej w SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu: V: „Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu” Działania: 5.6: „Ochrona zdrowia” programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00264121/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SPZZOZ.XII.381.13/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

2568250,15 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa i remont pomieszczeń Działu Rehabilitacji Leczniczej SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego, polegającego na przebudowie i remoncie pomieszczeń Działu Rehabilitacji Leczniczej SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej
w formule zaprojektuj i wybuduj.
2. Zadanie realizowane w ramach Umowy nr FEMA.05.06-IP.01-09MK/25-00 o dofinansowanie Projektu: „Modernizacja pomieszczeń Działu Rehabilitacji Leczniczej w SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju regionalnego w ramach Priorytetu: V: „Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu” Działania: 5.6: „Ochrona zdrowia” programu Fundusze Europejskie.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV
Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2792100 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6497500 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2792100 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Tomasz Gajewski "BOMAR 2"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

824 170 51 72

7.3.3)Ulica

ul. Łochowska 1A

7.3.4)Miejscowość

Sadowne

7.3.5)Kod pocztowy

07-140

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Część prac budowlanych Wykonawca zamierza powierzyć podwykonawcy ZAB-BUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2792100 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-04-16

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 818 393 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 585 199 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 818 393 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ostrów Mazowiecka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 792 100 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Tomasz Gajewski "BOMAR 2" (Sadowne). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.