Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
499 380 zł
Umowa zawarta
14 lipca 2026
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 499 380 zł – 861 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

,,Zakupy w ramach zabezpieczenia logistycznego i zapewnienia ciągłości dostaw"- zakup koparko-ładowarki oraz mobilnej cysterny do wody pitnej w ramach Programu Ochrony Cywilnej na lata 2025-2026

Zamawiający Gmina Józefów (Józefów, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „,,Zakupy w ramach zabezpieczenia logistycznego i zapewnienia ciągłości dostaw"- zakup…”, wybierając ofertę wykonawcy Interhandler Sp. z o.o. Wartość umowy: 499 380 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina JózefówJózefów, Lubelskieopublikowano 14 lipca 2026
Wartość umowy
499 380 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Interhandler Sp. z o.o. (Toruń), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 499 380,00 zł (umowę zawarto 14 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 499 380,00 zł do 861 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Józefów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 950369103

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kościuszki 37

1.5.2.)Miejscowość

Józefów

1.5.3.)Kod pocztowy

23-460

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

jozefow@ejozefow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.ejozefow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6b3fa67a-ec69-4814-8dc8-10de9fa51b89

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

,,Zakupy w ramach zabezpieczenia logistycznego i zapewnienia ciągłości dostaw"- zakup koparko-ładowarki oraz mobilnej cysterny do wody pitnej w ramach Programu Ochrony Cywilnej na lata 2025-2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6b3fa67a-ec69-4814-8dc8-10de9fa51b89

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00342368

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00598511/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 ,,Zakupy w ramach zabezpieczenia logistycznego i zapewnienia ciągłości dostaw"- zakup koparko-ładowarki oraz mobilnej cysterny do wody pitnej w ramach Programu Ochrony Cywilnej na lata 2025-2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00301206

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IN.271.14.2026.RC

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

420000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

zadanie I
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki samobieżnej w ramach zadania ,,Zakupy w ramach zabezpieczenia logistycznego” - Zakup koparko-ładowarki w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na Lata 2025-2026, spełniającej parametry jakościowe określone w Załączniku nr 8 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia), na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ.
zadanie II
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa fabrycznie nowej mobilnej cysterny do wody pitnej w ramach zadania ,,Zakupy w ramach zabezpieczenia logistycznego i zapewnienia ciągłości dostaw” – Mobilna cysterna do wody pitnej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na Lata 2025-2026, spełniającej parametry jakościowe określone w Załączniku nr 8 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia), na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

43261000-0 - Koparki mechaniczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

43260000-3 - Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze

34144212-7 - Cysterny do transportu wody

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

499380,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

861000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

499380,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Interhandler Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

879-016-96-99

7.3.3)Ulica

Wapienna

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

499380,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

43261000-0Koparki mechaniczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
434 280 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
217 000 zł554 038 zł
Rozstęp międzykwartylowy
337 038 zł
Źródło próbki
CPV 43261000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
217 000 zł
Mediana
434 280 zł
Górny kwartyl
554 038 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Józefów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Józefów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 499 380 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 43261000-0 (Koparki mechaniczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Interhandler Sp. z o.o. (Toruń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.