Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Gmina Józefów dla mieszkańców- tworzenie Centrum Usług Społecznych w Józefowie - 2.23 Wspieranie OzN - likwidowanie barier architektonicznych w miejscu zamieszkani - Górecko Stare 32.

Zamawiający Gmina Józefów (Józefów, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Gmina Józefów dla mieszkańców- tworzenie Centrum Usług Społecznych w Józefowie - 2.23…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina JózefówJózefów, Lubelskieopublikowano 28 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 326 625 zł
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Józefów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 950369103

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kościuszki 37

1.4.2.)Miejscowość

Józefów

1.4.3.)Kod pocztowy

23-460

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

jozefow@ejozefow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.ejozefow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-062e72c8-26fe-4a1f-822f-31f996e9eecf

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412142

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00341668

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Europejski Fundusz Społeczny +" Działanie 8.5 Usługi społeczne Priorytet VIII Zwiększenie spójności w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Gmina Józefów dla mieszkańców- tworzenie Centrum Usług Społecznych w Józefowie - 2.23 Wspieranie OzN - likwidowanie barier architektonicznych w miejscu zamieszkani - Górecko Stare 32.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres prac obejmuje –lokalizacja Górecko Stare 32:
1). Roboty rozbiórkowe – wyjęcie ościeżnic, + poszerzenie otworu pod drzwi, demontaż część ściany.
2). Roboty remontowe
- montaż drzwi do łazienki,
- wykonanie natrysku z poręczami i ułożeniem płytek ceramicznych w jego obrębie
- dostosowanie instalacji wodnej i kanalizacyjnej do stanu projektowanego
- uzupełnienie posadzki z płytek terakotowych antypoślizgowych,
- montaż urządzeń sanitarnych z poręczami
- przenieść grzejnik i dostosować instalację CO
- przenieść licznik energii elektrycznej i dostosować instalację elektryczną
- malowanie farbami emulsyjnymi

3.9.)Główny kod CPV

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Firma Budowlano-handlowa Zenon Leleń

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9181007707

4.3.4.)Miejscowość

Aleksandrów Drugi 339

4.3.5.)Kod pocztowy

23-408

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

21615,53 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00373855/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-18

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

21615,53 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45200000-9Roboty budowlane w zakresie wznosze…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 326 625 zł
Próbka: 68 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
349 304 zł4 470 763 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 121 458 zł
Źródło próbki
CPV 45200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
349 304 zł
Mediana
1 326 625 zł
Górny kwartyl
4 470 763 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Józefów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Józefów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45200000-9 (Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.