ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa komputerów stacjonarnych w podziale na 2 części

Zamawiający Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa komputerów stacjonarnych w podziale na 2 części”. Termin składania ofert minął 24 lipca 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Instytut Fizyki Polskiej Akademii NaukWarszawa, Mazowieckieopublikowano 14 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 282 009 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
24 lipca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin realizacji40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    14 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    27 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych w 2 częściach, obejmująca 9 sztuk typu 1 z 2 sztukami w prawie opcji oraz 11 sztuk typu 2 z 3 sztukami w prawie opcji.

  • 2

    TerminTermin realizacji obu części wynosi 40 dni, ocena ofert obejmuje cenę 60% i termin realizacji 40%, a zamawiający nie wymaga wadium ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

  • 3

    ZakresPrawo opcji można uruchomić w ciągu 4 miesięcy od zawarcia umowy na podstawie pisemnego oświadczenia zamawiającego, a wykonawca nie ma roszczenia o jego wykorzystanie.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2025 r. wygrał Giga Multimedia Eugeniusz Sienicki przy 2 ofertach.
  • O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 60% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 2,1 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000326061

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Lotników 32/46

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-668

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

(22) 116 35 72

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@ifpan.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ifpan.edu.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność

Badawczo-naukowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa komputerów stacjonarnych w podziale na 2 części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1805b5c0-7fbe-4b9e-9e0a-79115be8f252

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00342286

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00215597/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Dostawa komputerów stacjonarnych z podziałem na części

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/ifpan

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej spółki Open Nexus Sp. z o.o. ul. Bolesława Krzywoustego 3, 61-144 Poznań, dostępnej pod adresem strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/ifpan

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Szczegółowa instrukcja obsługi Platformy dostępna jest pod adresem : https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje. W przypadku problemów w obsłudze Platformy, należy zgłaszać je na adres e-mail: cwk@platformazakupowa.pl lub nr tel. + 48 (22) 101 02 02.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Administratorem danych osobowych jest Instytut Fizyki PAN, Warszawa Al. Lotników 32/46, www.ifpan.edu.pl; e-Doręczenia: AE:PL-98717-27182-CSCSC-18 iodo@ifpan.edu.pl Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu prowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, rozstrzygnięcia, zawarcia umowy i jej realizacji, udokumentowania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego i jego archiwizacji – zgodnie z Prawo zamówień publicznych (uPzp), a także na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu wypełnienia obowiązku wynikającego z przepisów ustawy o finansach publicznych w zakresie danych w Centralnym Rejestrze Umów (CRU JSFP). Odbiorcami danych osobowych będą podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o uprawnienia wynikające z uPzp. W przypadku korzystania z systemu e-Doręczeń, dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcy usługi e-Doręczeń Poczcie Polskiej S.A. jako publicznemu dostawcy lub innemu wybranemu niepublicznemu dostawcy, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przechowywanie danych osobowych: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego - 4 lata od zakończenia postępowania, jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały okres trwania umowy, a w przypadku zamówień realizowanych w ramach projektów (np. finansowanych ze środków UE) przez okres wskazany w wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków. Umowy cywilno-prawne przechowywane są przez okres 10 lat. Okres przechowywania liczony jest od 1 stycznia roku następnego od daty zakończenia sprawy. Obowiązek podania danych osobowych jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach uPzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich (poza EOG) lub organizacji międzynarodowych. W przypadku gdy dane będą przekazywane do państw spoza EOG, Administrator dochowa należytej staranności, zapewniając, że przekazanie danych nastąpi zgodnie z przepisami prawa gwarantującymi odpowiedni stopień ich ochrony. W odniesieniu do danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO. Uprawnienia osoby:- art. 15 RODO prawo dostępu do swoich danych osobowych; - art. 16 RODO prawo do sprostowania lub uzupełnienia swoich danych osobowych, przy czym skorzystanie z prawa do sprostowania lub uzupełnienia nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z uPzp oraz nie może naruszać integralności protokołu postępowania oraz jego załączników;- art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO, przy czym prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego UE lub państwa członkowskiego, i nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia; - prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO Stawki 2, 00-193 Warszawa, gdy przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO. Nie przysługuje: w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO - prawo do usunięcia danych osobowych (w szczególności w zakresie danych niezbędnych do wywiązania się z ustawowych obowiązków wynikających z uPzp oraz ustawy o finansach publicznych w związku z CRU JSFP); prawo do przenoszenia danych osobowych ( art. 20 RODO); na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

DZP/ZP/9/IFPAN/2026/MS

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

2

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa komputera stacjonarnego typ 1
Część 1 - Komputer stacjonarny typu 1: 9 szt. w ramach zamówienia podstawowego oraz 2 szt. w ramach prawa opcji

4.2.6.)Główny kod CPV

30213300-8 - Komputer biurkowy

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

2 szt. w ramach prawa opcji . Szczegółowe zasady skorzystania z prawa opcji zostały zawarte w projekcie umowy, który
stanowi załącznik nr 4 do SWZ.
Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 uPzp. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o wykonanie prawa opcji.
Skorzystanie z prawa opcji uzależnione będzie wyłącznie od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego i może być realizowane jednorazowo lub w kilku częściach, do wyczerpania ilości przewidzianej w ramach prawa opcji.
Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji.
Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji odbywa się poprzez złożenie Wykonawcy pisemnego oświadczenia.
Zamawiający może podjąć decyzję o skorzystaniu z prawa opcji w okresie 4 miesięcy od zawarcia niniejszej umowy.
W razie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca zobowiązany jest do realizacji dostawy przewidzianej w ramach opcji.
Do realizacji zamówienia objętego opcją, stosuje się odpowiednio postanowienia dotyczące zamówienia podstawowego.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Całkowita liczba punktów przyznanych danej ofercie będzie równa sumie punktów uzyskanych przez ocenianą ofert w ramach poszczególnych kryteriów.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin realizacji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa komputera stacjonarnego typu 2
Część 2 - Komputer stacjonarny typu 2: 11 szt. w ramach zamówienia podstawowego oraz 3 szt. w ramach prawa opcji

4.2.6.)Główny kod CPV

30213300-8 - Komputer biurkowy

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

3 szt. w ramach prawa opcji. Szczegółowe zasady skorzystania z prawa opcji zostały zawarte w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 4 do SWZ.
Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 uPzp. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o wykonanie prawa opcji.
Skorzystanie z prawa opcji uzależnione będzie wyłącznie od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego i może być realizowane jednorazowo lub w kilku częściach, do wyczerpania ilości przewidzianej w ramach prawa opcji.
Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji.
Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji odbywa się poprzez złożenie Wykonawcy pisemnego oświadczenia.
Zamawiający może podjąć decyzję o skorzystaniu z prawa opcji w okresie 4 miesięcy od zawarcia niniejszej umowy.
W razie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca zobowiązany jest do realizacji dostawy przewidzianej w ramach opcji.
Do realizacji zamówienia objętego opcją, stosuje się odpowiednio postanowienia dotyczące zamówienia podstawowego.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Całkowita liczba punktów przyznanych danej ofercie będzie równa sumie punktów uzyskanych przez ocenianą ofert w ramach poszczególnych kryteriów.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin realizacji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

- odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 uPzp, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej
złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów
1.Ofertę składa się pod rygorem nieważności, zgodnie z wyborem Wykonawcy

a) w formie elektronicznej (oznacza to postać elektroniczną opatrzoną kwalifikowanym podpisem elektronicznym), lub b) w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym 2. Ofertę stanowi wypełniony formularz „Oferta” (zał. nr 2 do SWZ) wraz ze „Specyfikacją oferowanego przedmiotu zamówienia” (załączniki nr 5.1 - 5.2 do SWZ, odpowiednio do części). 3. Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć za pośrednictwem Platformy: 1) oświadczenie na podstawie art. 125 ust. 1 uPzp o niepodleganiu wykluczeniu (zał. nr 3 do SWZ) - w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub osobistym; 2) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru (w celu potwierdzenia uprawnienia do reprezentowania podmiotu) - chyba, że Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, a Wykonawca wskazał w ofercie dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów (np. nr KRS, NIP); 3) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, chyba, że umocowanie do reprezentacji wynika z dokumentów wskazanych w pkt 2) powyżej; 4) w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: pełnomocnictwo potwierdzające umocowanie do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o którym mowa w Rozdz. IX ust. 3; oświadczenie z zał. nr 3 składa się oddzielnie dla każdego wykonawcy.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
2. W przypadku, o którym mowa w ust. 1, Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich
w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
3. W przypadku wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia, do oferty należy dołączyć pełnomocnictwo. Pełnomocnictwo może wynikać z umowy lub innej czynności prawnej. Fakt ustanowienia pełnomocnika musi wynikać z dokumentów załączonych do oferty.
4. Żaden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia nie może podlegać wykluczeniu
z postępowania w oparciu o przesłanki określone w Rozdz. VI SWZ. Dokumenty i oświadczenia dotyczące braku podstaw wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
5. Zamawiający nie określa odmiennych wymagań związanych z realizacją zamówienia w odniesieniu do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zmiany Umowy zostały określone w § 11 Załącznika nr 4 do SWZ

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-07-24 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Oferta winna być złożona za pośrednictwem Platformy dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/ifpan

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-07-24 10:05

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30213300-8Komputer biurkowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
282 009 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
151 254 zł1 698 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 546 759 zł
Źródło próbki
CPV 30213300· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
151 254 zł
Mediana
282 009 zł
Górny kwartyl
1 698 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Historia

Poprzednie edycje tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2025wygrał(a): Giga Multimedia Eugeniusz Sienicki33 tys. zł2 ofertywynik →
  2. 2025zwycięzca nieujawniony w ogłoszeniuwartość b.d.2 ofertywynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 24.07.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30213300-8 (Komputer biurkowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.