Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
34 115 zł
Umowa zawarta
6 lipca 2026
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 33 250 zł – 34 115 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 2,6% od najtańszej złożonej
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów promocyjnych w ramach projektu pn. „Cyberbezpieczeństwo w PIP”.

Zamawiający Państwowa Inspekcja Pracy Główny Inspektorat Pracy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa materiałów promocyjnych w ramach projektu pn. „Cyberbezpieczeństwo w PIP””, wybierając ofertę wykonawcy Gamma Sp. z o.o. Wartość umowy: 34 115 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
34 115 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Gamma Sp. z o.o. (Stara Jastrząbka), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 34 115,00 zł (umowę zawarto 6 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 33 250,00 zł do 34 115,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Państwowa Inspekcja Pracy Główny Inspektorat Pracy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 007021519

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Barska 28/30

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-315

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

kancelaria@gip.pip.gov.pl

1.5.8.)Numer faksu

kancelaria@gip.pip.gov.pl

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kancelaria@gip.pip.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.pip.gov.pl/pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2ce9e08b-2a83-4261-9831-b004739f68c2

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Zamawiający publiczny

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Nadzór nad warunkami pracy

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa materiałów promocyjnych w ramach projektu
pn. „Cyberbezpieczeństwo w PIP”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2ce9e08b-2a83-4261-9831-b004739f68c2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00342168

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00115299/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.5 Dostawa materiałów promocyjnych w ramach projektu "Cyberbezpieczeństwo w PIP"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności finansowanego ze środków Instrumentu na Rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach projektu pn. „Cyberbezpieczeństwo w PIP"

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00219266

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GIP-GOZ.213.87.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

31298,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych z naniesionym logotypem w ramach realizacji projektu pn. „Cyberbezpieczeństwo w PIP”. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę: powerbanków (50 szt.), pendrive (50 szt.), notesów niebieski z gumką (100 szt.), ładowarek sieciowych (100 szt.), kubków termicznych (100 szt.), zestawów piśmienniczych (100 zestawów) oraz 100 zestawów - termosów wraz z 2 kubkami (100 zestawów). Na każdym materiale promocyjnym muszą zostać naniesione logotypy związane z projektem.
Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz „Opis przedmiotu zamówienia” i załącznikiem nr 5 do swz „Wzór umowy”.

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33250,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

34115,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

34115,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gamma Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8722203952

7.3.3)Ulica

Przeryty Bór

7.3.4)Miejscowość

Stara Jastrząbka

7.3.5)Kod pocztowy

39-216

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

34115,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Źródło finansowania: Zamówienie dofinansowane ze środków Unii Europejskiej, Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności finansowanego ze środków Instrumentu na Rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności; Inwestycja: C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo - CyberPL, infrastruktura przetwarzania danych oraz optymalizacja infrastruktury służb państwowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo; Cyberbezpieczeństwo - Cyberbezpieczny Rząd – w ramach projektu pn. „Cyberbezpieczeństwo w PIP", na podstawie porozumienia o powierzenie grantu o numerze KPOD.05.10- CR.01-001/24/0036/ KPOD.05.10-CR.01-001/25/2025".

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

22462000-6Materiały reklamowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Państwowa Inspekcja Pracy Główny Inspektorat Pracy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 34 115 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 22462000-6 (Materiały reklamowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Gamma Sp. z o.o. (Stara Jastrząbka). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.