Dostawa multimedialnego wyposażenia dydaktycznego szkół na terenie gminy Długołęka z podziałem na 4 części
Zamawiający Gmina Długołęka (Długołęka, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa multimedialnego wyposażenia dydaktycznego szkół na terenie gminy Długołęka z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 413 911 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=548, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie
31 marca 2026
Termin ofert: 21 kwietnia 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
08 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
13 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
15 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
16 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
15 czerwca 2026
4 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
14 lipca 2026
- Wykonanie umowy
17 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Długołęka |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 931935017 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Robotnicza 12 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Długołęka |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 55-095 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL518 - Wrocławski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | k.michalak@gmina.dlugoleka.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://dlugoleka.bip.net.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-74ca69af-2c94-4781-a279-86e7aed4f778 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00342007 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-07-14 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00179219 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Dostawa realizowana jest w ramach projektu „Otwarte i aktywne szkoły w gminie Długołęka” realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa multimedialnego wyposażenia dydaktycznego szkół na terenie gminy Długołęka z podziałem na 4 części |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część nr 3 – Pomoce dydaktyczne z zakresu VR, robotyki, programowania, kodowania |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 39162000-5 - Pomoce naukowe 31710000-6 - Sprzęt elektroniczny 48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-06-12 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 21 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | New Life Property Sp. z .o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 386354339 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 294382,50 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00289436/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-03 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 294382,50 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.