ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do kuchni Zespołu Szkół w Lubominie w okresie od 1 września do 31 grudnia 2026 roku.

Zamawiający Zespół Szkół w Lubominie (Lubomino, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do kuchni Zespołu Szkół w Lubominie w okresie…”. Termin składania ofert minął 28 lipca 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zespół Szkół w LubominieLubomino, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 14 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 308 850 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
28 lipca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin płatności faktury40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    14 lipca 2026

    Termin ofert: 28 lipca 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do kuchni Zespołu Szkół w Lubominie od 1 września do 31 grudnia 2026 r. w 10 częściach.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny obejmują cenę i termin płatności faktury, przy czym termin płatności ma wagę 40%.

  • 3

    ZakresZakres obejmuje m.in. produkty sypkie, przyprawy, jaja, warzywa i owoce oraz pozostałe grupy żywności wskazane w częściach zamówienia.

  • 4

    ZakresNie postawiono warunków udziału, a zamawiający przewiduje możliwość zmiany umowy przy zmianie stawki VAT i w razie siły wyższej.

Kontekst Atlasu

  • Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2023, 2024 i 2025). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2026) wygrał ABER Sp. z o.o. przy 2 ofertach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół w Lubominie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510623769

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kopernika 4

1.5.2.)Miejscowość

Lubomino

1.5.3.)Kod pocztowy

11-135

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.7.)Numer telefonu

89 616 07 86

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zs.lubomino.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zs.lubomino.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do kuchni Zespołu Szkół w Lubominie w okresie od 1 września do 31 grudnia 2026 roku.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aef6f524-3c4e-409b-b729-e54823d6f9a9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00341803

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00123613/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do kuchni Zespołu Szkół w Lubominie w 2026 roku

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aef6f524-3c4e-409b-b729-e54823d6f9a9

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl/pl/

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Ofertę wraz z załącznikami, o których mowa w Rozdziale IX część 2 SWZ, składa się za pośrednictwem strony internetowej prowadzonego postępowania, wskazanej w Rozdziale I ust. 3 SWZ, tj. https://ezamowienia.gov.pl
Wykonawca może zwrócić się do Zamawiającego z wnioskiem (pytaniem) o wyjaśnienie treści SWZ. Zamawiający nie wymaga podpisywania wniosku kwalifikowanym podpisem elektronicznym albo podpisem zaufanym albo podpisem osobistym.
Pytania do SWZ należy zadawać drogą elektroniczną. Pytania należy kierować na adres: sekretariat@zs.lubomino.pl ze wskazaniem w tytule wiadomości numeru postępowania, którego dotyczą. Zamawiający prosi o przekazywanie pytań do treści SWZ w formie edytowalnej, gdyż skróci to czas udzielania przez Zamawiającego wyjaśnień.
Zamawiający udzieli wyjaśnień niezwłocznie, nie później niż na 2 dni przed upływem terminu składania ofert, pod warunkiem, że wniosek o wyjaśnienie treści Specyfikacji wpłynął do Zamawiającego nie później niż na 4 dni przed upływem terminu składania ofert.
Zamawiający zamieści treść pytań wraz z wyjaśnieniami, bez ujawniania źródła zapytań, na stronie internetowej prowadzonego postępowania, tj.
https://bip.zs.lubomino.pl/
https://ezamowienia.gov.pl
Jeżeli Zamawiający nie udzieli wyjaśnień w terminie, o którym mowa w pkt 7, przedłuży termin składania ofert o czas niezbędny do zapoznania się wszystkich zainteresowanych Wykonawców z przygotowanymi przez Zamawiającego wyjaśnieniami, niezbędnymi do należytego przygotowania i złożenia przez Wykonawców ofert.
W przypadku gdy wniosek o wyjaśnienie treści SWZ nie wpłynął w terminie, o którym mowa w pkt 7, Zamawiający nie ma obowiązku udzielania wyjaśnień oraz obowiązku przedłużenia terminu składania ofert.
Przedłużenie terminu składania ofert, o którym mowa w pkt 9, nie wpływa na bieg terminu składania wniosku o wyjaśnienie treści SWZ.
W uzasadnionych przypadkach Zamawiający może przed upływem terminu składania ofert zmienić treść SWZ. Dokonaną zmianę treści SWZ udostępnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania, tj.
https://bip.zs.lubomino.pl/
https://ezamowienia.gov.pl
Pozostałe dokumenty w postępowaniu, w szczególności oświadczenia, wnioski, zawiadomienia lub informacje, niewskazane w pkt 4, należy przekazywać drogą elektroniczną na adres: sekretariat@zs.lubomino.pl
Za datę wpływu ww. dokumentów przekazywanych na adres e-mail Zamawiającego, przyjmuje się datę dostarczenia wiadomości na adres e-mail Zamawiającego.
Wymagania dotyczące minimalnych parametrów technicznych wymaganych od Wykonawcy umożliwiających złożenie oferty:
1) Oferta wraz z załącznikami musi zostać złożona w postaci elektronicznej.
2) Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem dedykowanych formularzy: „Formularz złożenia, zmiany, wycofania oferty lub wniosku” i „Formularza do komunikacji” wynosi 150 MB.
3) Za datę przekazania oferty, wniosków, zawiadomień, dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń oraz innych informacji przyjmuje się datę ich przekazania na e-Zamówienia/datę wpływu na pocztę elektroniczną.
4) Zamawiający przekazuje link do postępowania oraz ID postępowania jako załącznik do niniejszej SWZ. Dane postępowanie można wyszukać również na Liście wszystkich postępowań na stronie głównej e-Zamówienia w zakładce Przeglądaj postępowania/konkursy.
5) Ofertę, oświadczenia, podmiotowe środki dowodowe, pełnomocnictwa, zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby sporządza się w postaci elektronicznej, w ogólnie dostępnych formatach danych, w szczególności w formatach .txt, .rtf, .pdf, .doc, .docx, .odt.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZS-261-02/2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

10

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów grupy I - Przetwory sypkie

4.2.6.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

15831000-2 - Cukier

15612100-2 - Mąka pszenna

15614100-6 - Ryż długoziarnisty

14430000-4 - Sól warzona i czysty chlorek sodu

15871273-8 - Majonez

15851100-9 - Makaron niegotowany

15891000-0 - Zupy i buliony

15612300-4 - Mąka i mączka warzywna

15893000-4 - Produkty suszone

15841000-5 - Kakao

15872200-3 - Przyprawy korzenne

15612000-1 - Mąka zbożowa lub roślinna i podobne produkty

15842220-0 - Batony czekoladowe

15830000-5 - Cukier i produkty pokrewne

15871200-6 - Sosy, mieszanki przypraw i mieszanki przypraw korzennych

15892000-7 - Wywary warzywne, ekstrakty, substancje peptydowe i zagęszczacze

15613000-8 - Produkty z ziaren zbóż

15821200-1 - Herbatniki słodkie

15864000-2 - Produkty z herbaty lub herbaty paragwajskiej (maté)

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-09-01 do 2026-12-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin płatności faktury

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów grupy II - Przyprawy, przetwory, produkty strączkowe

4.2.6.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

15871000-4 - Ocet; sosy; mieszanki przypraw; mąka i mączka z gorczycy; gotowa musztarda

15872100-2 - Pieprz

15872000-1 - Zioła i przyprawy korzenne

15872300-4 - Zioła

15871270-7 - Mieszanki przypraw

15331462-3 - Groch puszkowany

15332296-5 - Dżem truskawkowy

15613311-1 - Płatki kukurydziane

15331427-6 - Skoncentrowany przecier pomidorowy

15411200-4 - Olej spożywczy

15871250-1 - Musztarda

15830000-5 - Cukier i produkty pokrewne

15331425-2 - Przecier pomidorowy

03221210-1 - Fasola

03221220-4 - Groch

15331500-2 - Warzywa konserwowane w occie

15871230-5 - Ketchup

15320000-7 - Soki owocowe i warzywne

15981000-8 - Wody mineralne

03212210-5 - Warzywa strączkowe suszone

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-09-01 do 2026-12-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin płatności faktury

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów grupy III - Jaja

4.2.6.)Główny kod CPV

03142500-3 - Jaja

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-09-01 do 2026-12-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin płatności faktury

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów grupy IV - Warzywa, owoce, kiszonki

4.2.6.)Główny kod CPV

03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

03221112-4 - Marchew

03221113-1 - Cebula

03221110-0 - Warzywa korzeniowe

03221111-7 - Burak ćwikłowy

03221410-3 - Kapusta

03221240-0 - Pomidory

03221270-9 - Ogórki

15331400-1 - Warzywa konserwowane i/lub puszkowane

03222321-9 - Jabłka

03221230-7 - Papryka

03221260-6 - Grzyby

03221000-6 - Warzywa

03222332-9 - Brzoskwinie

03222111-4 - Banany

03222118-3 - Owoce kiwi

03222240-7 - Mandarynki

03222322-6 - Gruszki

03222210-8 - Cytryny

03221420-6 - Kalafior

03212100-1 - Ziemniaki

03222220-1 - Pomarańcze

03221310-2 - Sałata

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-09-01 do 2026-12-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin płatności faktury

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów z grupy V - Ryby

4.2.6.)Główny kod CPV

15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

15241700-6 - Paluszki rybne

15229000-9 - Mrożone produkty rybne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-09-01 do 2026-12-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin płatności faktury

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów grupy VI - Mięso, wędliny

4.2.6.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

15113000-3 - Wieprzowina

15130000-8 - Produkty mięsne

15131130-5 - Wędliny

15131100-6 - Produkty mięsno-wędliniarskie

15131110-9 - Mięso na wędliny

15131120-2 - Produkty wędliniarskie

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-09-01 do 2026-12-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin płatności faktury

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów grupy VII - Drób świeży, przetwory drobiowe

4.2.6.)Główny kod CPV

15112100-7 - Świeży drób

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

15112130-6 - Kurczęta

15112120-3 - Indyki

15131500-0 - Produkty drobiowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-09-01 do 2026-12-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin płatności faktury

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów grupy VIII - Nabiał, przetwory nabiałowe

4.2.6.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

15511000-3 - Mleko

15511100-4 - Mleko pasteryzowane

15542100-0 - Ser twarogowy

15512000-0 - Śmietana

15551310-1 - Jogurt bez dodatków substancji smakowych

15530000-2 - Masło

15551320-4 - Jogurt z dodatkiem substancji smakowych

15551300-8 - Jogurt

15542200-1 - Ser miękki

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-09-01 do 2026-12-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin płatności faktury

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów grupy IX - Mrożonki

4.2.6.)Główny kod CPV

15331170-9 - Warzywa mrożone

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

15851000-8 - Produkty mączne

15311100-2 - Chipsy i frytki

15894300-4 - Dania gotowe

15894000-1 - Przetworzone produkty spożywcze

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-09-01 do 2026-12-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin płatności faktury

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów grupy X - Pieczywo

4.2.6.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

15811100-7 - Chleb

15811400-0 - Bułeczki

15821000-9 - Pieczywo tostowe i wyroby piekarskie

15811000-6 - Pieczywo

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-09-01 do 2026-12-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin płatności faktury

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

W celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw wykluczenia z postępowania, Wykonawca zobowiązany będzie do przedłożenia następujących oświadczeń i dokumentów (podmiotowych środków dowodowych):
1) oświadczenie o aktualności informacji zawartych w złożonym w postępowaniu oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania określonych przez Zamawiającego w Rozdziale VI pkt 1 SWZ. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
2) oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16.02.2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t. j. Dz. U. z 2025 r., poz. 1714), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - załącznik nr 7 do SWZ.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Ofertę składaną przez podmioty wspólnie ubiegające się o udzielenie zamówienia (konsorcjum, koasekuracja) podpisują wszyscy wykonawcy lub ustanowiony pełnomocnik.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Nie

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-07-28 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę należy złożyć za pośrednictwem "Formularza do złożenia, zmiany, wycofania oferty lub wniosku" udostępnionego na e-Zamówienia.

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-07-28 11:00

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15000000-8Żywność, napoje, tytoń i produkty p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
308 850 zł
Próbka: 87 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
200 284 zł565 493 zł
Rozstęp międzykwartylowy
365 209 zł
Źródło próbki
CPV 15000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
200 284 zł
Mediana
308 850 zł
Górny kwartyl
565 493 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Historia

Poprzednie edycje tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2026zwycięzca nieujawniony w ogłoszeniuwartość b.d.oferty b.d.wynik →
  2. 2026zwycięzca nieujawniony w ogłoszeniuwartość b.d.oferty b.d.wynik →
  3. 2024zwycięzca nieujawniony w ogłoszeniuwartość b.d.oferty b.d.wynik →
  4. 2024zwycięzca nieujawniony w ogłoszeniuwartość b.d.oferty b.d.wynik →
  5. 2024zwycięzca nieujawniony w ogłoszeniuwartość b.d.oferty b.d.wynik →
  6. 2023zwycięzca nieujawniony w ogłoszeniuwartość b.d.oferty b.d.wynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 28.07.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Zespół Szkół w Lubominie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubomino.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15000000-8 (Żywność. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.