Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Sukcesywna dostawa pelletu opałowego”

Zamawiający Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Charcicach (Charcice, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa pelletu opałowego”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 250 000 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Charcicach

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 630588149

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

12

1.4.2.)Miejscowość

Charcice

1.4.3.)Kod pocztowy

64-412

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

charcice@zlucharcice.com.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zlucharcice.com.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5eab94f7-e02d-4448-91af-02f0fb60de41

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00341666

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00419571

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

„Sukcesywna dostawa pelletu opałowego”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn. „Sukcesywne dostawy pelletu opałowego” dla Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Charcicach, o stałych ściśle przestrzeganych parametrach fizycznych, w ilości do 240 ton wraz z jego rozładunkiem.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 2 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

09111400-4 - Paliwa drzewne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-02

4.2.)Okres realizacji zamówienia

10 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ANPOL Rajmund Andrych

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

730193318

4.3.3.)Ulica

Biskupice 88 98-200 Sieradz

4.3.4.)Miejscowość

Biskupice

4.3.5.)Kod pocztowy

98-200

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

308484 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00454154/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

308477,57 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09111400-4Paliwa drzewne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 000 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
156 000 zł359 800 zł
Rozstęp międzykwartylowy
203 800 zł
Źródło próbki
CPV 09111400· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
156 000 zł
Mediana
250 000 zł
Górny kwartyl
359 800 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Charcicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Charcice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09111400-4 (Paliwa drzewne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.