Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku

Zamawiający SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony w Częstochowie (Częstochowa, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony w CzęstochowieCzęstochowa, Śląskieopublikowano 14 lipca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

34 wpisów
  1. Wykonanie umowy

    16 lutego 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowy

    17 lutego 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wykonanie umowy

    07 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    07 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    09 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    10 czerwca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    16 czerwca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    16 czerwca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    03 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    03 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    03 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    03 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    03 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    03 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    03 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    03 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    06 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    08 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    08 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    08 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    08 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    08 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    14 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    14 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Zmiana ogłoszeniaBieżące

    14 lipca 2026

  26. Wykonanie umowy

    14 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    20 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wykonanie umowy

    20 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wykonanie umowy

    20 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wykonanie umowy

    20 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Wykonanie umowy

    20 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wykonanie umowy

    20 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Wykonanie umowy

    21 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Wykonanie umowy

    11 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony w Częstochowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 151586247

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Mirowska 15

1.4.2.)Miejscowość

Częstochowa

1.4.3.)Kod pocztowy

42-200

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL224 - Częstochowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp2@zsm.czest.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zsm.czest.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00340446

2.2.)Data ogłoszenia

2026-07-14

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
5.4.3.Podstawa prawna zmiany (Informacje o zmianach umowy nr 1) Przed zmianą

Brak danych

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.Przyczyny dokonania zmian (Informacje o zmianach umowy nr 1) Przed zmianą

Brak danych

Zmiana treści umowy w zakresie zwiększenia wynagrodzenia Wykonawcy

5.4.5.Krótki opis zamówienia po zmianie (Informacje o zmianach umowy nr 1) Przed zmianą

Brak danych

Zmieniono treść paragrafu 3 ust. 5 umowy. Zawarto Aneks do umowy w zakresie należnego wynagrodzenia Wykonawcy, poprzez jego zwiększenie

5.4.6.Wartość zmiany umowy (Wartość zmiany umowy nr 1) Przed zmianą

Brak danych

8991,00

5.4.7.Kod waluty (Wartość zmiany umowy nr 1) Przed zmianą

Brak danych

PLN

5.4.8.Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej (jeżeli dotyczy) (Wartość zmiany umowy nr 1) Przed zmianą

Brak danych

NIE

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony w Częstochowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Częstochowa.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.