Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

,,Częściowy remont ogrodzenia przy ul. Kościuszki 24 w m. Wałcz” Znak postępowania 98/2026

Zamawiający 16 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Drawsku Pomorskim (jednostka Wojskowa nr 3378) (Oleszno, Zachodniopomorskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „,,Częściowy remont ogrodzenia przy ul. Kościuszki 24 w m. Wałcz” Znak postępowania 98/2026”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 574 289 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

16 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W DRAWSKU POMORSKIM (JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3378)

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 320991649

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Główna 1

1.4.2.)Miejscowość

Oleszno

1.4.3.)Kod pocztowy

78-513

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

16wog.zam.pub@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://16wog.wp.mil.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2cf51eeb-403e-440f-8a92-4289dd1362ce

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00340298

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-07-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00162071

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

,,Częściowy remont ogrodzenia przy ul. Kościuszki 24 w m. Wałcz”
Znak postępowania 98/2026

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na częściowym remoncie ogrodzenie przy ul. Kościuszki 24 w m. Wałcz.
2. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot umowy zgodnie z obowiązującymi przepisami techniczno-budowlanymi, z zakresem rzeczowym określonym
w dokumentacji technicznej (projekcie), specyfikacji technicznej wykonania i odbioru
robót budowlanych ( dalej STWiORB ), decyzjami, opiniami, uzgodnieniami
i Specyfikacją Warunków Zamówienia (dalej SWZ), składającymi się na dokumentację wykonania przedmiotu umowy, stanowiącymi integralną część projektu umowy.
3. Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia „Dziennika korespondencji” służącego do zapisów przebiegu robót i okoliczności zachodzących w toku wykonywania robót. Zapisy w „Dzienniku korespondencji” powinny być dokonywane na bieżąco i chronologicznie. Wpisów do dziennika mają prawo dokonać osoby wyznaczone przez wykonawcę oraz inspektor nadzoru wyznaczony przez zamawiającego.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w:
1) Załączniku nr 1 – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót;
2) Załączniku nr 2 – przedmiar.

3.8.)Główny kod CPV

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2026-05-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

110 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlano Usługowe Jan Jodkiewicz

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6740004481

4.3.3.)Ulica

ul. Piłsudskiego 4/1

4.3.4.)Miejscowość

78-520 Złocieniec,

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

341315,20 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2026/BZP 00234594/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2026-06-26

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

przestawienie słupów oświetleniowych ktore nie zostało przewidziane w kosztorysie

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

wzrost wartości umowy ,

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

15357,03

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

umowa nr 62/2026

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45340000-2Instalowanie ogrodzeń, płotów i spr…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
574 289 zł
Próbka: 47 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
317 252 zł2 918 167 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 600 915 zł
Źródło próbki
CPV 45340000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
317 252 zł
Mediana
574 289 zł
Górny kwartyl
2 918 167 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

16 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Drawsku Pomorskim (jednostka Wojskowa nr 3378) prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Oleszno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45340000-2 (Instalowanie ogrodzeń. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.