Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
146 370 zł
Umowa zawarta
30 kwietnia 2026
Okres realizacji
63 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 146 370 zł – 289 050 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wsparcie techniczne40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Wykonanie modułu szkoleniowego naprawy baterii oraz demontażu modułów baterii auta elektrycznego w ramach projektu pn. Branżowe Centrum Umiejętności w dziedzinie elektromobilności w Centrum (...)

Zamawiający Powiat Nowosolski (Nowa Sól, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie modułu szkoleniowego naprawy baterii oraz demontażu modułów baterii auta…”, wybierając ofertę wykonawcy Simmersiv spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 146 370 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Powiat NowosolskiNowa Sól, Lubuskie (powiat Nowosolski →)opublikowano 13 lipca 2026
Wartość umowy
146 370 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Simmersiv spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Poznań), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 146 370,00 zł (umowę zawarto 30 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 146 370,00 zł do 289 050,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 63 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail