ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Świadczenie usług transportowych z zakresu dowożenia dzieci niepełnosprawnych do szkół samochodami przystosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym osób na wózkach inwalidzkich

Zamawiający Gmina Stare Babice (Stare Babice, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług transportowych z zakresu dowożenia dzieci niepełnosprawnych do szkół…”. Termin składania ofert minął 21 lipca 2026, 12:00. Wadium: 6000 zł.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 422 172 zł
Wadium
6000 zł
Termin składania ofert
21 lipca 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Doświadczenie personelu (kierowców)15%Doświadczenie personelu (opiekunów)15%Czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii10%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    13 lipca 2026

    Termin ofert: 21 lipca 2026 12:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    04 września 2026

    4 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych polegających na dowożeniu około 27 dzieci niepełnosprawnych z domu do szkół i placówek oświatowych oraz odwożeniu po zajęciach, z podziałem na cztery zadania lokalizacyjne.

  • 2

    ZakresWykonawca musi mieć licencję na krajowy transport drogowy, wykazać dwie odrębne usługi dowozu min. 10 uczniów niepełnosprawnych przez co najmniej 6 miesięcy każda oraz dysponować co najmniej 5 pojazdami i 5 kierowcami oraz 5 opiekunami.

  • 3

    ZakresZakres obejmuje transport samochodami przystosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym osób na wózkach inwalidzkich, a zamawiający przewiduje zamówienia podobne do 267 371,28 zł w okresie 3 lat.

  • 4

    WarunkiRealizacja trwa 10 miesięcy, bez podziału na części, a w ocenie ofert liczą się także doświadczenie kierowców, doświadczenie opiekunów i czas podstawienia pojazdu zastępczego.

  • 5

    RyzykoWadium wynosi 6 000 zł, a opiekun w każdym pojeździe musi mieć aktualny kurs pierwszej pomocy.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2022, 2023, 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał Prywatna Komunikacja Samochodowa „P.K.S. GABO” Bogusław Zacharski przy 2 ofertach.
  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 3 orzeczenia KIO; w 1 sprawie odwołanie oddalono. Dla skali: 154 rozstrzygnięcia tego zamawiającego w bazie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail