ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Remont drogi leśnej i szlaków na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska”

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska (Dąbrowa Tarnowska, Małopolskie) prowadził postępowanie „Remont drogi leśnej i szlaków na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska”. Termin składania ofert minął 28 lipca 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 554 843 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
28 lipca 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Kryterium „Samodzielne wykonanie kluczowego elementu” (S)"40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    13 lipca 2026

    Termin ofert: 28 lipca 2026 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    18 sierpnia 2026

    8 ofert2 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest remont drogi leśnej i szlaków na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska w dwóch częściach obejmujących odcinek drogi IV linia w leśnictwie Biadoliny, szlak przy szkółce gruntowej w Wierzchosławicach oraz szlak w leśnictwie Szczucin.

  • 2

    ZakresDla części 1 wykonawca ma wykazać polisę OC co najmniej 400 000 zł oraz 2 roboty budowlane o wartości co najmniej 200 000 zł netto każda; dla części 2 zamawiający nie określa takich warunków.

  • 3

    Zakresczęści 1 zakres obejmuje około 3 030 mb drogi i około 170 mb szlaku, a w części 2 około 565 mb szlaku wraz z wymianą lub montażem przepustów rurowych PEHD Dn 500 i Dn 350.

  • 4

    ZakresZamówienie dopuszcza składanie ofert na obie części, a zamawiający przewiduje opcję zwiększenia robót do 30% wartości każdej części oraz podobne roboty do 50% wartości przez 3 lata.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail