Przewóz uczniów do/z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Karniewie w roku szkolnym 2025/2026
Zamawiający Zespół Szkolno - Przedszkolny w Karniewie (Karniewo, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przewóz uczniów do/z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Karniewie w roku szkolnym 2025/2026”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 382 869 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=783, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
29 maja 2025
Termin ofert: 6 czerwca 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
02 lipca 2025
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
12 maja 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
10 czerwca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
13 lipca 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W KARNIEWIE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 141529286 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Szkolna 9 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Karniewo |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 06-425 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL924 - Ostrołęcki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 296911068 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@zspkarniewo.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zspkarniewo.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-01b8ac35-4b1f-4b44-baa8-4dc21c525707 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00338825 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-07-13 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00254119 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Przewóz uczniów do/z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Karniewie w roku szkolnym 2025/2026 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dowozu uczniów (dowóz z miejsca zamieszkania do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Karniewie i odwiezienie po zajęciach do miejsca zamieszkania), na podstawie zakupionych biletów miesięcznych w okresie od dnia 01.09.2025r. do dnia 26.06.2026r. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego 60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-06-27 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2025-09-01 do 2026-06-26 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Sanimax-Transport s.c. Janusz Sosnowski i Monika Sosnowska |
| 4.3.1.1.) | Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia | Bus-Max Monika Sosnowska, SANIMAX Monika i Janusz Sosnowscy, Janusz Sosnowski |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5311659726 |
| 4.3.3.) | Ulica | Sokołowska 9/286 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 01-142 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 593028,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00303269/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-26 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 2 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Konieczność zmiany wynika z nadzwyczajnego i gwałtownego wzrostu cen paliw płynnych na rynku hurtowym, wywołanego nieprzewidywalną sytuacją geopolityczną na świecie, co w sposób bezpośredni i istotny wpływa na koszty wykonania przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Zmiana umowy polega na zwiększeniu ceny jednostkowej biletu miesięcznego. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 28478,40 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 2 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Konieczność zmiany wynika z nadzwyczajnego i gwałtownego wzrostu cen paliw płynnych na rynku hurtowym, wywołanego nieprzewidywalną sytuacją geopolityczną na świecie, co w sposób bezpośredni i istotny wpływa na koszty wykonania przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Zmiana wartości jednostkowej ceny biletu miesięcznego. W związku z zaistniałą sytuacją na rynku paliw w kwietniu Zamawiający zawarł z Wykonawcą aneks do umowy zwiększający cenę jednostkową biletu miesięcznego. Po częściowym spadku cen w miesiącu maju, Zamawiający zawarł z Wykonawcą kolejny aneks zmniejszający wartość jednostkową biletu miesięcznego w stosunku do ceny z aneksu pierwszego. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 11655,20 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 614380,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.