Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Przewóz uczniów do/z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Karniewie w roku szkolnym 2025/2026

Zamawiający Zespół Szkolno - Przedszkolny w Karniewie (Karniewo, Mazowieckie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Przewóz uczniów do/z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Karniewie w roku szkolnym 2025/2026”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 382 869 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W KARNIEWIE

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 141529286

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Szkolna 9

1.4.2.)Miejscowość

Karniewo

1.4.3.)Kod pocztowy

06-425

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.4.7.)Numer telefonu

296911068

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zspkarniewo.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zspkarniewo.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


placówka oświatowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-01b8ac35-4b1f-4b44-baa8-4dc21c525707

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00240254

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-05-12

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00254119

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przewóz uczniów do/z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Karniewie w roku szkolnym 2025/2026

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dowozu uczniów (dowóz z miejsca zamieszkania do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Karniewie i odwiezienie po zajęciach do miejsca zamieszkania), na podstawie zakupionych biletów miesięcznych w okresie od dnia 01.09.2025r. do dnia 26.06.2026r.
2. Przedmiot zamówienia winien być świadczony środkami transportu dopuszczonymi do ruchu oraz zapewniającymi przewóz szacunkowej liczby 340 uczniów. Wykonawca w ramach świadczenia usługi zobowiązany jest zapewnić co najmniej:
- jeden autobus z co najmniej 41 miejscami siedzącymi z kierowcą,
- pięć autobusów z co najmniej 65 miejscami siedzącymi z kierowcą,
dopuszczone do ruchu na terytorium RP, z ważnym badaniem technicznym, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2014 roku.
3. Szacunkowa dzienna trasa przejazdu autobusów wynosi około 529 km. Szczegółowy harmonogram trasy dowożenia zostanie ustalony przed rozpoczęciem roku szkolnego 2025/2026 w terminie do dnia 26 sierpnia 2025r.

3.8.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

3.9.)Dodatkowy kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2025-06-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

od 2025-09-01 do 2026-06-26

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Sanimax-Transport s.c. Janusz Sosnowski i Monika Sosnowska

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Bus-Max Monika Sosnowska, SANIMAX Monika i Janusz Sosnowscy, Janusz Sosnowski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5311659726

4.3.3.)Ulica

Sokołowska 9/286

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

01-142

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

593028,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2025/BZP 00303269/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2026-04-27

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Konieczność zmiany wynika z nadzwyczajnego i gwałtownego wzrostu cen paliw płynnych na rynku hurtowym, wywołanego nieprzewidywalną sytuacją geopolityczną na świecie, co w sposób bezpośredni i istotny wpływa na koszty wykonania przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Zmiana umowy polega na zwiększeniu ceny jednostkowej biletu miesięcznego.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

28478,40

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60112000-6Usługi w zakresie publicznego trans…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 869 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 301 zł656 309 zł
Rozstęp międzykwartylowy
457 009 zł
Źródło próbki
CPV 60112000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 301 zł
Mediana
382 869 zł
Górny kwartyl
656 309 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Karniewie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Karniewo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60112000-6 (Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.