„Dostawa wraz z montażem lamp solarnych na terenie Gminy Oporów”
Zamawiający Gmina Oporów (Oporów, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa wraz z montażem lamp solarnych na terenie Gminy Oporów”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=266, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
18 listopada 2025
Termin ofert: 26 listopada 2025 08:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
30 grudnia 2025
8 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
12 lipca 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA OPORÓW |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 611015804 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Oporów 25 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Oporów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 99-322 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL715 - Skierniewicki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48 24 383 11 50 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gmina@oporow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.oporow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-1328f17d-5375-4a5b-bd41-e3ed6b99772f |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00337970 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-07-12 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00540442 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Dostawa wraz z montażem lamp solarnych na terenie Gminy Oporów” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania obejmującego dostawę wraz z montażem oraz z wykonaniem towarzyszących robót elektrycznych i budowlanych - 150 sztuk lamp solarnych na terenie Gminy Oporów w ramach zadania z „Ekologią jaśniej”, dofinasowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi - z podziałem na dwa etapy: Pierwszy etap obejmuje wykonie dostawy wraz z montażem 50 szt. lamp solarnych; Drugi etap obejmuje wykonanie dostawy wraz z montażem pozostałych 100 szt. lamp solarnych. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 34928500-3 - Oświetleniowy sprzęt uliczny 31527210-1 - Latarnie 34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne 45000000-7 - Roboty budowlane |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-12-09 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 6 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | RP ELEKTRO Piotr Pejsz |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5221842958 |
| 4.3.3.) | Ulica | Zgierska |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 04-092 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 747600,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00626446/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-09 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 747600,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →