ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Dostawa i transport kruszywa łamanego na terenie Nadleśnictwa Prudnik w roku 2026”

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Prudnik (Prudnik, Opolskie) prowadził postępowanie „Dostawa i transport kruszywa łamanego na terenie Nadleśnictwa Prudnik w roku 2026”. Termin składania ofert minął 28 lipca 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 243 528 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
28 lipca 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena80%Termin płatności20%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 28 lipca 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresZamówienie obejmuje dostawę i transport kruszywa łamanego do kilku leśnictw Nadleśnictwa Prudnik, w trzech częściach obejmujących różne grupy leśnictw.

  • 2

    ZakresWymagane są środki na rachunku lub zdolność kredytowa 60 000 zł, OC co najmniej 100 000 zł oraz co najmniej dwa samochody ciężarowe samowyładowcze z napędem na 2 osie i ładownością minimum 20 t.

  • 3

    ZakresCzęść 1 dotyczy leśnictw Wilemowice, Markowice, Kubice i Lipowa, część 2 leśnictw Pokrzywna, Moszczanka i Trzebina, a część 3 leśnictw Opawica i Mokre.

  • 4

    ZakresŁączna wartość wszystkich części wynosi 180 000 zł, z czego część 1 ma wartość 100 000 zł, a części 2 i 3 po 40 000 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail