Przebudowa i remont dróg w msc. Oblęgorek, Promnik i Oblęgór, Gmina Strawczyn
Zamawiający Gmina Strawczyn (Strawczyn, Świętokrzyskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przebudowa i remont dróg w msc. Oblęgorek, Promnik i Oblęgór, Gmina Strawczyn”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276955, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,7 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- woj. Świętokrzyskie
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA STRAWCZYN |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 291010790 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Żeromskiego 16 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Strawczyn |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 26-067 |
| 1.4.4.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL721 - Kielecki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48413038002 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gmina@strawczyn |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.strawczyn.4bip.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00337594 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-07-10 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00323388 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 1) Przed zmianą | Część 1. Remont drogi gminnej ul. Krajobrazowej na działce nr 647 (nr 648 - skrzyżowanie) w msc. Oblęgorek Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej ul. Krajobrazowej na działce nr 647 (nr 648 - skrzyżowanie) w msc. Oblęgorek na długości 317 mb. Zadaniem planowanej inwestycji komunikacyjnej jest poprawienie bezpieczeństwa ruchu kołowego poprzez wykonanie nowej nawierzchni jezdni i konserwacji poboczy. Funkcją obiektu jest obsługa komunikacyjna oraz poprawienie bezpieczeństwa, poprzez wykonanie nawierzchni bitumicznej. Założenia remontowanej drogi : Długość odcinka 317 m , Kategoria ruchu – KR1, Prędkość projektowa Vp – 30 km, Liczba jezdni – 1, Liczba pasów ruchu - 1, Szerokość jezdni – 3,00 m. Pobocze tłuczniowe - 0,50 m. Konstrukcja remontu nawierzchni jezdni na odcinkach drogi od km 0+000,00 do km 0+317,00 + 5m (skrzyżowanie): - Wykonanie podbudowy z mieszanki MCE metodą głębokiego recyklingu na zimno, grubość warstwy po zagęszczeniu 25 cm o szerokości 3,10 m - Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego warstwa wyrównawcza wzmacniająca z bet. asfaltowego grub. 3 cm o szerokości 3,10 m - Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego warstwa wiążąca, wzmacniająca z bet. asfaltowego grub. 4 cm o szerokości 3,10 m. - Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego warstwa ścieralna z betonu asfaltowego grub. 4 cm o szerokości 3,00 m. Wykonanie umocnienia poboczy kruszywem łamanym stabilizowanym mechanicznie 0-31,5 mm o grubości 8 cm i szerokości 50 cm. Do obowiązków Wykonawcy należy również opracowanie, uzgodnienie i zatwierdzenie projektu czasowej organizacji ruchu na czas robót. Przedmiot zamówienia należy wykonać należycie, zgodnie ze sztuką budowlaną oraz obowiązującymi przepisami. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji technicznej i przedmiarze robót, które stanowią integralny załącznik do niniejszej SWZ. 1) Przedmiot zamówienia określa dokumentacja techniczna, a roboty wyszczególnione w przedmiarze robót a nie ujęte w dokumentacji należy również wycenić. Ponadto roboty nie ujęte w przedmiarze robót, a zawarte w dokumentacji technicznej również podlegają wycenie. 2) Wykonawca winien zapoznać się z dokumentacją techniczną i innymi dokumentami w celu ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu. 3) Przedmiot umowy może podlegać modyfikacji, jeżeli w toku wykonywania robót okaże się, że dokumentacja projektowa zawiera wady, których nie można było stwierdzić przed zawarciem umowy, a których istnienie uniemożliwia wykonanie robót zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. W takim przypadku, przy udziale projektanta i inspektora nadzoru Strony ustalają zakres robót zaniechanych, dodatkowych i zakres robót zamiennych a zmodyfikowany sposób świadczenia Wykonawcy określą w aneksie do umowy. 4) Jeżeli wykonawca stwierdzi, że użyte w SWZ i w załącznikach do SWZ parametry lub normy krajowe lub przenoszące na normy europejskie lub normy międzynarodowe mogą wskazywać na producentów produktów lub źródła ich pochodzenia to oznacza, że mają takie znaczenie, że parametry techniczne tak wskazanych produktów określają wymagane przez Zamawiającego minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu umowy. Wykonawca jest uprawniony do stosowania produktów równoważnych, przez które rozumie się takie, które posiadają parametry techniczne nie gorsze od tych wskazanych w SWZ i w załącznikach do SWZ, również dopuszcza się wykazanie normami równoważnymi w stosunku do tych wskazanych w dokumentacji. Na Wykonawcy spoczywa ciężar wskazania „równoważności”. 5) Wykonawca jest zobowiązany wykonać przedmiot umowy z materiałów własnych. 6) Wykonawca jest zobowiązany do wydzielenia i zabezpieczenia terenu prowadzonych robót. 7) Wykonanie robót, odbiory częściowe oraz organizację (BHP, p.poż, oraz koordynacja w zakresie BHP) na terenie prowadzonych robót należy prowadzić w oparciu o aktualne normy i przepisy. 8) Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość zastosowanych materiałów. 9) Zaleca się, aby wykonawca dokonał wizji lokalnej na terenie roboty budowlanej oraz zdobył wszelkie informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty. Teren, na którym prowadzona będzie inwestycja jest ogólnodostępny i można go zwizytować bez udziału Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. Po zmianie: Część 1. Remont odcinka drogi gminnej ul. Krajobrazowej w msc. Oblęgorek Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej ul. Krajobrazowej na działce nr 647 (nr 648 - skrzyżowanie) w msc. Oblęgorek na długości 317 mb. Zadaniem planowanej inwestycji komunikacyjnej jest poprawienie bezpieczeństwa ruchu kołowego poprzez wykonanie nowej nawierzchni jezdni i konserwacji poboczy. Funkcją obiektu jest obsługa komunikacyjna oraz poprawienie bezpieczeństwa, poprzez wykonanie nawierzchni bitumicznej. Założenia remontowanej drogi : Długość odcinka 317 m , Kategoria ruchu – KR1, Prędkość projektowa Vp – 30 km, Liczba jezdni – 1, Liczba pasów ruchu - 1, Szerokość jezdni – 3,00 m. Pobocze tłuczniowe - 0,50 m. Konstrukcja remontu nawierzchni jezdni na odcinkach drogi od km 0+000,00 do km 0+317,00 + 5m (skrzyżowanie): - Wykonanie podbudowy z mieszanki MCE metodą głębokiego recyklingu na zimno, grubość warstwy po zagęszczeniu 25 cm o szerokości 3,10 m - Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego warstwa wyrównawcza wzmacniająca z bet. asfaltowego grub. 3 cm o szerokości 3,10 m - Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego warstwa wiążąca, wzmacniająca z bet. asfaltowego grub. 4 cm o szerokości 3,10 m. - Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego warstwa ścieralna z betonu asfaltowego grub. 4 cm o szerokości 3,00 m. Wykonanie umocnienia poboczy kruszywem łamanym stabilizowanym mechanicznie 0-31,5 mm o grubości 8 cm i szerokości 50 cm. Do obowiązków Wykonawcy należy również opracowanie, uzgodnienie i zatwierdzenie projektu czasowej organizacji ruchu na czas robót. Przedmiot zamówienia należy wykonać należycie, zgodnie ze sztuką budowlaną oraz obowiązującymi przepisami. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji technicznej i przedmiarze robót, które stanowią integralny załącznik do niniejszej SWZ. 1) Przedmiot zamówienia określa dokumentacja techniczna, a roboty wyszczególnione w przedmiarze robót a nie ujęte w dokumentacji należy również wycenić. Ponadto roboty nie ujęte w przedmiarze robót, a zawarte w dokumentacji technicznej również podlegają wycenie. 2) Wykonawca winien zapoznać się z dokumentacją techniczną i innymi dokumentami w celu ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu. 3) Przedmiot umowy może podlegać modyfikacji, jeżeli w toku wykonywania robót okaże się, że dokumentacja projektowa zawiera wady, których nie można było stwierdzić przed zawarciem umowy, a których istnienie uniemożliwia wykonanie robót zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. W takim przypadku, przy udziale projektanta i inspektora nadzoru Strony ustalają zakres robót zaniechanych, dodatkowych i zakres robót zamiennych a zmodyfikowany sposób świadczenia Wykonawcy określą w aneksie do umowy. 4) Jeżeli wykonawca stwierdzi, że użyte w SWZ i w załącznikach do SWZ parametry lub normy krajowe lub przenoszące na normy europejskie lub normy międzynarodowe mogą wskazywać na producentów produktów lub źródła ich pochodzenia to oznacza, że mają takie znaczenie, że parametry techniczne tak wskazanych produktów określają wymagane przez Zamawiającego minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu umowy. Wykonawca jest uprawniony do stosowania produktów równoważnych, przez które rozumie się takie, które posiadają parametry techniczne nie gorsze od tych wskazanych w SWZ i w załącznikach do SWZ, również dopuszcza się wykazanie normami równoważnymi w stosunku do tych wskazanych w dokumentacji. Na Wykonawcy spoczywa ciężar wskazania „równoważności”. 5) Wykonawca jest zobowiązany wykonać przedmiot umowy z materiałów własnych. 6) Wykonawca jest zobowiązany do wydzielenia i zabezpieczenia terenu prowadzonych robót. 7) Wykonanie robót, odbiory częściowe oraz organizację (BHP, p.poż, oraz koordynacja w zakresie BHP) na terenie prowadzonych robót należy prowadzić w oparciu o aktualne normy i przepisy. 8) Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość zastosowanych materiałów. 9) Zaleca się, aby wykonawca dokonał wizji lokalnej na terenie roboty budowlanej oraz zdobył wszelkie informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty. Teren, na którym prowadzona będzie inwestycja jest ogólnodostępny i można go zwizytować bez udziału Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-07-20 11:00 Po zmianie: 2026-07-21 11:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-07-20 11:15 Po zmianie: 2026-07-21 11:15 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-08-18 Po zmianie: 2026-08-19 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.