ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Modernizacja stołówki, kuchenki oddziałowej i ciągów komunikacyjnych w budynku głównym

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej (Pelplin, Pomorskie) prowadził postępowanie „Modernizacja stołówki, kuchenki oddziałowej i ciągów komunikacyjnych w budynku głównym”. Termin składania ofert minął 27 lipca 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Dom Pomocy SpołecznejPelplin, Pomorskie (powiat Tczewski →)opublikowano 10 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
27 lipca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 27 lipca 2026 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    24 sierpnia 2026

    2 oferty2 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja stołówki, kuchenki oddziałowej i ciągów komunikacyjnych w budynku głównym w trzech częściach, z możliwością składania ofert na wszystkie części.

  • 2

    RyzykoOcena ofert w każdej części opiera się na cenie 60% i okresie gwarancji 40%, a zamawiający przewiduje możliwość negocjacji i ograniczenia liczby wykonawców do 3.

  • 3

    ZakresZakres w częściach obejmuje modernizację kuchenki oddziałowej, modernizację ciągów komunikacyjnych oraz montaż stolarki dymoszczelnej, z robotami rozbiórkowymi, podłogowymi, malarskimi, tynkarskimi, drzwiowymi i elektrycznymi.

  • 4

    ZakresDla części 1 i 2 prace mają zakończyć się do 2026-11-05, a dla części 3 ten sam termin końcowy wynika z opisu części.

  • 5

    WarunkiWykonawca musi wykazać doświadczenie w robotach budowlanych o wartości co najmniej 200 000 zł brutto każda oraz dysponować kierownikiem budowy z uprawnieniami konstrukcyjno-budowlanymi bez ograniczeń; wymagane jest też ubezpieczenie OC na minimum 200 000 zł i zatrudnienie wskazanych osób na podstawie stosunku pracy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail