ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa fabrycznie nowego samochodu z zabudową bramową na potrzeby Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Dębnie

Zamawiający Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. (Dębno, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Dostawa fabrycznie nowego samochodu z zabudową bramową na potrzeby Przedsiębiorstwa Usług…”. Termin składania ofert minął 30 lipca 2026, 10:00. Wadium: 8000 zł.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 595 000 zł
Wadium
8000 zł
Termin składania ofert
30 lipca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena95%Okres Gwarancji5%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 30 lipca 2026 10:00
  2. Wynik postępowania

    31 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu z zabudową bramową do przewozu kontenerów, z podwoziem 18 000 kg, silnikiem min. 280 KM i zabudową o długości 4 800 mm.

  • 2

    RyzykoWymagana jest gwarancja co najmniej 24 miesiące zarówno dla podwozia, jak i zabudowy, a w kryteriach oceny 5% stanowi okres gwarancji.

  • 3

    ZakresZamówienie nie jest podzielone na części i nie obejmuje opcji; wymagany jest kompletny pojazd z dokumentacją do rejestracji w RP oraz badaniem UDT dla zabudowy.

  • 4

    RyzykoRealizacja następuje w 30 dni; wymagane jest wadium 8 000 zł, a zamawiający nie stawia szczegółowych warunków udziału poza oświadczeniami i dokumentami wskazanymi w SWZ.

Kontekst Atlasu

  • Ten zamawiający unieważnia częściej niż inni: 61% jego postępowań z ostatnich 3 lat nie zakończyło się wyborem wykonawcy (w kraju: 14%).
  • O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 47% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 1,1 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210015111

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jana Baczewskiego 34

1.5.2.)Miejscowość

Dębno

1.5.3.)Kod pocztowy

74-400

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.)Numer telefonu

957603081

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pukdebno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.puk.debno.com

1.6.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający

Sp. z o.o.

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa fabrycznie nowego samochodu z zabudową bramową na potrzeby Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Dębnie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ac579b24-8685-4d1c-9078-21c4f8d9a98b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00336708

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ac579b24-8685-4d1c-9078-21c4f8d9a98b

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

ezamowienia.gov.pl adres poczty elektronicznej: sekretariat@pukdebno.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
W celu komunikacji między zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane były za pośrednictwem e-zamówienia i wybrać „Formularz do komunikacji”.
Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem e-zamowienia poprzez kliknięcie przycisku „Podpisz i wyślij” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do zamawiającego. Zamawiający dopuszcza, opcjonalnie, komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej. Adres poczty elektronicznej osoby uprawnionej do kontaktu z Wykonawcami: sekretariat@pukdebno.pl

3.7.)Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-ac579b24-8685-4d1c-9078-21c4f8d9a98b

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych) (Dz. U. UE L119 z dnia 4 maja 2016 r., str. 1; zwanym dalej „RODO”) informujemy, że:
administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o., ul. Jana Baczewskiego 34, 74-400 Dębno.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie przetargu podstawowego „ Dostawa używanego samochodu z zabudową bramową na potrzeby Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o. o.”
Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ustawy PZP Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 PZP przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy; obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy PZP, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO. posiada Pani/Pan:
na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących (w przypadku, gdy skorzystanie z tego prawa wymagałoby po stronie administratora niewspółmiernie dużego wysiłku może zostać Pani/Pan zobowiązana do wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu albo sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia);
na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą PZP oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem okresu trwania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu oraz przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

nie przysługuje Pani/Panu:
w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO;
przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na niezgodne z RODO przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych przez administratora. Organem właściwym dla przedmiotowej skargi jest Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

6/2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu z zabudową bramową spełniającej polskie i europejskie wymogi w zakresie bezpieczeństwa oraz wymagania poruszania się po drogach publicznych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym, o następujących minimalnych parametrach technicznych:



PODWOZIE
1) fabrycznie nowe z roku produkcji 2026,
2) silnik wysokoprężny o mocy min 280 KM,
3) dopuszczalna masa całkowita podwozia 18000 kg,
4) układ napędowy 4 x 2,
5) zawieszenie resory paraboliczne tylne wzmocnione lub pneumatyczne,
6) automatyczna lub zautomatyzowana skrzynia biegów,
7) paliwo ON ,
8) fotel kierowcy zawieszony pneumatycznie,
9) kabina dzienna dwuosobowa wyposażona w pasy bezpieczeństwa,
10) odchylenie kabiny hydraulicznie,
11) system zapobiegający blokowaniu kół (ABS)
12) zbiornik paliwa minimum 200 litrów, 13) zawieszenie oś tylnej na kołach podwójnych
14) emisja spalin spełniająca normę ekologiczną min Euro 6,
15) lusterka zewnętrzne po obydwu stronach kabiny,
16) pojazd wyposażony w czołownicę do pługa odśnieżnego,
17) pojazd wyposażony w legalizowany tachograf cyfrowy,
18) pojazd z pełnym kompletem dokumentów niezbędnych do zarejestrowania na terenie RP,
19) kierownica z lewej strony,
20) klimatyzacja,
21) kamera cofania,
22) lampy ostrzegawcze z przodu i z tyłu pojazdu
23) osłony lamp tylnych
22) gwarancja min 24 m-ce,
23) maksymalna długość pojazdu 6,70 m.


PARAMETRY TECHNICZNE ZABUDOWY BRAMOWEJ DO PRZEWOZU KONTENERÓW;
1) zabudowa bramowa fabrycznie nowa rok produkcji 2026 ,
2) sterowanie urządzeniem z zewnątrz i z kabiny kierowcy,
3) zabudowa winna być wyposażona w urządzenie bramowe teleskopowe do przewozu kontenerów typu mulda i KP o pojemności do 10 m3,
4) ramiona podnoszące teleskopowe hydrauliczne – max zasięg 4 250 mm,
5) szybki ruch do odkładania nieobciążonych ramion lub odkładania pustego pojemnika,
6) jeden lub dwa haki do opróżniania kontenera, które ustawiają się automatycznie do pozycji transportowej po wyłączeniu napędu hydraulicznego
7) łańcuchy z pełną regulacją długości na każdym z ramion,
8) zawiesia łańcuchowe z zabezpieczeniem przed niekontrolowanym wypinaniem się z zaczepu kontenera,
9) tylne podpory hydrauliczne wraz z płytkami,
10) siłowniki hydrauliczne podnoszenia i opuszczania ramion osłonięte i zabezpieczone przed mechanicznymi uszkodzeniami,
11) rozdzielacz hydrauliczny osłonięty i zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi,
12) Badanie UDT z pełną dokumentacja techniczną. Komplet dokumentacji do rejestracji w języku polskim ,
13) długość całkowita zabudowy 4 800 mm,
14) całkowita maksymalna wysokość pojazdu po zabudowie 3 500 mm,
15) maksymalny udżwig nabudowy minimum 12 ton,
16) gwarancja min 24 m-ce,

4.2.6.)Główny kod CPV

34144510-6 - Pojazdy do transportu odpadów

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

19.1 Ocenie poddane zostaną wyłącznie te oferty, które nie zostaną odrzucone z postępowania.
19.2 Wybór oferty zostanie dokonany w oparciu o przyjęte w postępowaniu kryteria oceny ofert przedstawione w tabeli:

Nazwa kryterium Waga i liczba punktów Sposób oceny Wzór
Cena
(Kc) 95% = 90 pkt Matematyczny
Punktacja przyznana w sposób określony wskazanym wzorem.
Najniższa cena ofertowa x 0,95
-----------------------------------------
cena oferty badanej
Gwarancja
(Kg) 5% = 5
pkt Według oświadczenia Wykonawcy złożonego w ofercie 1) do 24 miesięcy – 0 pkt
2) za pełne 12 miesięcy powyżej 24 m-cy - 5 pkt


Łączna ocena oferty:
O = Kc (max. 95 pkt.) + Kg (max. 5 pkt.)

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

95

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Okres Gwarancji

4.3.6.)Waga

5

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Zgodnie z art. 112 ustawy Pzp, o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:
 nie podlegają wykluczeniu z postępowania,
 spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym.
Zamawiający nie stawia szczegółowego warunku w tym zakresie.
Uprawnień do prowadzenia działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów
Zamawiający nie stawia szczegółowego warunku w tym zakresie.
Sytuacji ekonomicznej lub finansowej.
Zamawiający nie stawia szczegółowego warunku w tym zakresie.
Zdolności technicznej lub zawodowej.
Zamawiający nie stawia szczegółowego warunku w tym zakresie.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Do oferty wykonawca dołącza aktualne oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym przez Zamawiającego (zał. do SWZ).
Informacje zawarte w oświadczeniu, o którym mowa w pkt. 1 stanowią wstępne potwierdzenie, że wykonawca spełnia warunki udziału w postępowaniu oraz nie podlega wykluczeniu z postępowania.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, zamawiający zażąda:
a) oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt. 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów z innym wykonawcą, który złożył ofertę odrębną, ofertę częściową lub wniosek
o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty,, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej wg. załącznika do SWZ.
b) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Zamawiający nie będzie wymagał złożenia przedmiotowych środków dowodowych, zgodnie z art. 105 i 106 ustawy Pzp. w celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami oraz cechami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium

Warunkiem udziału w postępowaniu jest wniesienie wadium w wysokości 8 000 zł. (słownie:
osiem tysiący złotych) do upływu terminu składania ofert – w jednej lub kilku następujących
formach:
1) Poleceniem przelewu na konto Zamawiającego w GBS o/Dębno nr 28 8355 0009 0013 7689
2000 0003 przy czym w terminie wyznaczonym do otwarcia ofert kwota wadium musi być w
dyspozycji Zamawiającego.
2) Gwarancji bankowej, mającej ważność zgodną z terminem związania ofertą.
3) Gwarancji ubezpieczeniowej mającej ważność mającej ważność zgodną z terminem związania
ofertą.
4) Poręczenia udzielonego przez podmiot, o którym mowa w art.6b ust.5 pkt 2 ustawy z dnia 9
listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, mającego
ważność zgodną z terminem związania ofertą.
Jeżeli wadium jest wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia, z treści dokumentu musi
wynikać, że we wszystkich przypadkach wskazanych w art.98 ust.6 ustawy Pzp Gwarant
zobowiązuje się bezwarunkowo na pierwsze żądanie do zaspokojenia roszczeń
Zamawiającego (beneficjenta).
Zamawiający zatrzyma wadium, jeżeli wystąpią przesłanki wymienione w art.98 ust.6 ustawy
Pzp.

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Jeżeli Wykonawca zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw do wykluczenia, zobowiązany jest do złożenia oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego dotyczące tych podmiotów (podwykonawców).
Jeżeli wykonawca, w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu powołuje się na zasoby innych podmiotów, zobowiązany jest do złożenia oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, dotyczący tych podmiotów i w zakresie w jakim powołuje się na ich zasoby.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Nie

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-07-30 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

ezamowienia.gov.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-07-30 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144510-6Pojazdy do transportu odpadów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
595 000 zł
Próbka: 200 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
243 902 zł1 372 848 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 128 946 zł
Źródło próbki
CPV 34144· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
243 902 zł
Mediana
595 000 zł
Górny kwartyl
1 372 848 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 30.07.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dębno.
Tak. Wadium określono na 8000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144510-6 (Pojazdy do transportu odpadów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.