Wynik częściowy: umowy w 4 z 5 części, 1 bez rozstrzygnięcia5 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa poleasingowego urządzenia wielofunkcyjnego - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy (Załącznik nr 2 do SWZ)
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa zestawu do telekonferencji (tv 55”, kamera, stojak) – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy (Załącznik nr 2 do SWZ)
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa szorowarki kompaktowej do podłóg – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy (Załącznik nr 2 do SWZ)
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Dostawa lodówek podblatowych wolnostojących – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy (Załącznik nr 2 do SWZ)
    1 oferta
  5. Bez rozstrzygnięcia
    Część 5Dostawa kuchenek mikrofalowych – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy (Załącznik nr 2 do SWZ)
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa poleasingowego urządzenia wielofunkcyjnego oraz sprzętu RTV i AGD dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego

Zamawiający Uniwersytet Łódzki (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa poleasingowego urządzenia wielofunkcyjnego oraz sprzętu RTV i AGD dla jednostek…”, wybierając 2 wykonawców. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Uniwersytet ŁódzkiŁódź, Łódzkieopublikowano 10 lipca 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 166 048 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Net-System M. Tygielski, M. Godala, R. Dworak (część 1); WiMaKS Skwara Sławomir (części 2, 3, 4).

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001287

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 68

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

90-136

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.)Numer telefonu

+48 426355080

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@uni.lodz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uni.lodz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1317527

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa poleasingowego urządzenia wielofunkcyjnego oraz sprzętu RTV i AGD dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9214a231-f96c-4c51-9d47-991046948432

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00336633

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00039641/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Dostawa sprzętu RTV i AGD, foto, projekcyjnego i kopiującego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

W części nr 2 zamówienie finansowane w ramach projektu Pathways ze środków Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej w ramach programu Welcome to Poland (nabór 2023).

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00270613

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

41/ZP/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa poleasingowego urządzenia wielofunkcyjnego - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy (Załącznik nr 2 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

30121200-5 - Urządzenia fotokopiujące

4.5.5.)Wartość części

6500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa zestawu do telekonferencji (tv 55”, kamera, stojak) – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy (Załącznik nr 2 do SWZ)

4.5.3.)Główny kod CPV

32232000-8 - Sprzęt wideokonferencyjny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

32324600-6 - Telewizory cyfrowe

4.5.5.)Wartość części

5200,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa szorowarki kompaktowej do podłóg – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy (Załącznik nr 2 do SWZ)

4.5.3.)Główny kod CPV

39713410-0 - Maszyny do czyszczenia podłóg

4.5.5.)Wartość części

21138,22 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa lodówek podblatowych wolnostojących – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy (Załącznik nr 2 do SWZ)

4.5.3.)Główny kod CPV

39711110-3 - Chłodziarkozamrażarki

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego

4.5.5.)Wartość części

13008,14 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa kuchenek mikrofalowych – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy (Załącznik nr 2 do SWZ)

4.5.3.)Główny kod CPV

39711362-4 - Kuchenki mikrofalowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego

4.5.5.)Wartość części

3500,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7995,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7995,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7995,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Net-System M. Tygielski, M. Godala, R. Dworak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7282483242

7.3.3)Ulica

Rokicińska 142

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

92-412

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7995,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3469,83 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8118,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3469,83 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WiMaKS Skwara Sławomir

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7681277544

7.3.3)Ulica

Wyszyńskiego 2a

7.3.4)Miejscowość

Opoczno

7.3.5)Kod pocztowy

26-300

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3469,83 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

22902,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

22902,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

22902,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WiMaKS Skwara Sławomir

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7681277544

7.3.3)Ulica

Wyszyńskiego 2a

7.3.4)Miejscowość

Opoczno

7.3.5)Kod pocztowy

26-300

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

22902,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

15202,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

15202,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15202,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WiMaKS Skwara Sławomir

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7681277544

7.3.3)Ulica

Wyszyńskiego 2a

7.3.4)Miejscowość

Opoczno

7.3.5)Kod pocztowy

26-300

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15202,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 dni

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30121200-5Urządzenia fotokopiujące
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
166 048 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
96 985 zł244 576 zł
Rozstęp międzykwartylowy
147 591 zł
Źródło próbki
CPV 30121· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
96 985 zł
Mediana
166 048 zł
Górny kwartyl
244 576 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Łódzki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30121200-5 (Urządzenia fotokopiujące). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.