Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA

dostawa zestawu do telekonferencji (TV, kamera, stojak do TV)

zawarta 8 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 10 dni · Łódzkie, Łódź

2821,00 zł
wartość umowy
8 lipca 2026100% okresu31 lipca 2026

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa poleasingowego urządzenia wielofunkcyjnego oraz sprzętu RTV i AGD dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego
Uniwersytet Łódzki · Łódź
ogłoszenie o wyniku z 10 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 68, 90-136 Łódź, Łódzkie
NIP 7240003243REGON 000001287zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Opoczno, Łódzkie
NIP 7681277544REGON 101285467zarejestrowana 31 grudnia 2011
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
2/41/ZP/2026
Status w rejestrze
Nieaktywna
Okres obowiązywania
10 dni
Data zakończenia
31 lipca 2026
Publikacja w rejestrze
31 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
31 lipca 2026
Środki UE/EFTA
tak

Historia zmian (1)

  1. 17.07.2026
    Inne

    Zakończenie obowiązywania umowy

Zmiany wpisu wykryte przez Atlas

To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.

  1. 16 sierpnia 2026
    • wpis wrócił do rejestru
  2. 31 lipca 2026
    • wpis zniknął z rejestru

Umowy między tymi stronami

wszystkie (2)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTET ŁÓDZKI i WiMaKS Sławomir Skwara.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „dostawa zestawu do telekonferencji (TV, kamera, stojak do TV)” (ID 833ee8be-58c1-4449-90e9-357d2c89fe59), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/833ee8be-58c1-4449-90e9-357d2c89fe59, stan wpisu z 2026-07-31, dostęp: 31 sierpnia 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie